back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Konsekwencja udaru słonecznego lub tęsknota za mieszkaniem nad Wołgą

  Lato już za nami, a 30 stopniowe upały już tylko we wspomnieniach. Jednak konsekwencje udaru słonecznego trzymają niektórych ludzi do dnia dzisiejszego. Tylko tak możemy usprawiedliwić słowa wypowiedziane dzisiaj przez Szymona Hołownię, lidera Polska 2050 podczas wywiadu dla radia RMF FM.

  Nasz złotousty Szymon, tak mówił w radio o najbliższych wyborach parlamentarnych: „To są wybory o tym czy będziemy mówili w Polsce po rosyjsku, czy po polsku, czy będziemy mieli rubla, czy euro”. Hołownia chyba zapomniał w jakim kraju przyszło mu żyć. Może powinien złożyć reklamację do rodziców, że przyszło im żyć w kraju nad Wisłą, a nie Wołgą.

  Internauci reagują na słowa Hołowni i wydaje się, że zgadzają się z naszymi sugestiami dotyczącymi powikłań po promieniowaniu słonecznym. Profesor Żerko udostępnia słowa Hołowni na TT i opatruje je grafiką karetki pogotowia. Paulina Matysiak, posłanka Lewicy próbuje doinformować pana Szymka: „No cóż, panie Szymonie – w Polsce mówimy po polsku i płacimy polskim złotym. Skąd w pana wypowiedzi rubel i rosyjski – tego chyba nikt nie wie”. Paweł Lisiecki, poseł PiS pyta: „W jakich wyborach i w jakim kraju wystartuje Szymon Hołownia?”, a Jakub Wiech postanowił sprawdzić i informuje: „Ostatnim razem, gdy sprawdzałem, to w Polsce walutą była złotówka.”.

  Ludziska! Apelujemy o noszenie nakryć głowy w upalne, słoneczne dni. Konsekwencje mogą być jak wyżej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap