back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kosiniak-Kamysz: „800+ tylko dla pracujących”. Internauci odpowiadają: „Pracujących dzieci”, „Darmowe leki tylko dla zdrowych”

  Trwa dyskusja w sprawie 800+. Partie opozycyjne nie chcą krytykować, bo Polakom mogłoby się to nie spodobać, zatem coś swojego chciałyby do programu wnieść. Pamiętamy Tuska, który zaproponował przyspieszenie wypłaty, a teraz Tygrysek proponuje, by 800 + było tylko dla pracujących.

  No uwzięli się na te 800+. Czemu nic o darmowych lekach i autostradach? Proponujemy, by Kosiniak-Kamysz przemyślał i zaproponował darmowe leki wyłącznie dla pracujących, a darmowe autostrady wyłącznie dla niepracujących, bo oni mają więcej czasu, by się nimi poruszać.

  Jak przy każdej modyfikacji i ta Tygrysa wywołuje fale komentarzy w internecie. Profesor Stanisław Żerko proponuje zmiany w programie „darmowe leki” i pisze na Twitterze: „Kosiniak proponuje modyfikację 800+ – by trafiało tylko do pracujących. Może jeszcze bezpłatne leki zmodyfikuje? Owszem, za darmo, ale tylko te, którym niedługo upływa termin ważności.” Inny internauta proponuje Tygrysowi dopracowanie programu 800+: „Najlepiej tylko do pracujących dzieci”. Do darmowych leków nawiązuje także kolejna internautka: „Ja proponuję leki dla zdrowych, jeszcze większa oszczędność”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap