back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Król by się nie powstydził – złota wygódka w parku

  W Warszawie ogłoszono wyniki konkursu na budżet partycypacyjny 2021 roku. Wśród zwycięskich inwestycji jest budowa dwóch toalet, które pozwolą na odwiedzającym Park Szczęśliwicki i Park Żeromskiego spuścić „ciśnienie”. Na dodatek w komfortowych warunkach. Budowa bowiem jednej pochłonie 600 000 polskich, drogich złotówek.

  Rozumiemy, że parkowe „TOI TOI-e „będą miały ściany wykładane marmurem, a sedesy będą podgrzewane i zapewne pokryte grubą warstwą złota. Z kraniku umywalki zamiast wody będzie ciekła whiskey, papier toaletowy będzie jedwabny, aby nie podrażnić delikatnych części ciała spacerowiczów.

  Tak wyobrażamy sobie te wiekopomne dzieła, których wartość porównywalna być może do budowy domu jednorodzinnego, a nawet kupna modrzewiowego dworku wraz z parkiem w województwie lubelskim. Już sam koszt dokumentacji projektowej świadczy, że będą to obiekt, gdzie król piechotą chodzi – iście królewskie. 23 000 PLN pobierają bowiem największe pracownie projektowe za orkę przy projektowaniu budynków na prestiżowych warszawskich osiedlach.

  Roczny koszt utrzymania to 70 000. Trzeba zatem szybko zgłosić swoją kandydaturę na „babcię klozetową”, bo pensyjka tejże będzie nie dużo niższa niż zarobki włodarza Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

  Patrzymy z obrzydzeniem na naszą redakcyjną toaletę i zastanawiamy się czy zdążymy „donieść” do Parku Żeromskiego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:warszawa19115.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap