back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Krótka pamięć Budki

  Marian Banaś – szef NIK, który ma prawo „gniewać się” na Prawo i Sprawiedliwość i tylko jedno mu w głowie, jak przywalić partii rządzącej, a przy tym ratować swoje dupsko u opozycji stwierdził, że ustawa covidowa jest niezgodna z konstytucją. Zarzucił wędkę na opozycję, a „rybka” bierze, zapominając, że gdy była ona głosowana w Sejmie, ochoczo podnieśli rączkę i nacisnęli przycisk „za”. Z Koalicji Obywatelskiej „za” było 113 posłów, 1 przeciw, 20 nie głosowało. Z Lewicy 42 było „za”, 1 się wstrzymał, 6 nie głosowało. Z PSL-Kukiz15 18 posłów „za”, 1 się wstrzymał, 6 nie głosowało.

  W tych 113 posłów Koalicji Obywatelskie, którzy byli za uchwaleniem ustawy covidowej był szef klubu KO Borys Budka. Dziś Budka pierwszy komentuje rewelacje Banasia. „Jak nazwać władzę, która w pandemii okrada własnych obywateli? Hieny to chyba zbyt delikatne, prawda?” – pisze Budka na Twitterze i rozumiemy, że w tym samym czasie, gdy przeczytał informację od szefa NIK rączka mu uschła. Dlatego musiał sobie poradzić tylko jedną ręką, gdy zamieszczał swój komentarz. No chyba, że pamięć szwankuje i pan Borys nie pamięta, że wspierał ustawę covidową, która przygotował rząd dla dobra Polaków.

  Internauci także komentują. Komentują nie wyczyny Banasia, a wpis Borysa Budki. „Pan zapyta Nowaka” – odpowiada Budce Krzysztof Feusette. „Platforma Obywatelska i Donald Tusk” – dopowiada pan Arek. „Jak pan głosował przy ustawach covidowych” – pyta Budkę pan Piotr.

  Na krótka pamięć są leki panie Borysie, albo stenogramy z głosowań na stronach sejmowych.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: sejm.gov.pl/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap