back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kto by nie chciał pocałować Sanny

  Nie dają spokoju pięknej pani premier Finlandii. Jeszcze nie ostygły zdjęcia, filmy z imprezy z przyjaciółmi, a już światło dziennie ujrzały kolejne filmiki. Wszystkie plagi spadają na Sannę i ciekawe, kto za tym stoi. Czy to ruskie onuce, a może to zemsta zwolenników niemieckiego Kanclerza, któremu Sanna wytknęła kilka niedociągnięć politycznych.

  Zatem po domówce mamy film, jak premier Marin tańczy z popularnym w Finlandii muzykiem Olavim Uusivirtą. Rzecz się miała w helsińskim klubie Teatteri. Przyglądamy się temu video, kręconemu z ukrycia i nie zgadzamy się ze spekulacjami. Spekulanci zaś twierdzą, że muzyk obcałowywał szyję uroczej, rozbawionej Sanny. Raczej trudno tego faktu się dopatrzeć, choć my, gdybyśmy mieli taką okoliczność obcałowalibyśmy Sannę nie tylko w szyję. Trudno przy tak pięknej kobiecie nie pomyśleć o pocałunku.

  Sama Sanna Marin także zaprzecza tym faktom. „Nie przypominam sobie, żeby ktoś całował mnie w szyję” i dodaje, że w gronie przyjaciół przytulanie i pocałunki w policzki są normalnym gestem. A co na to mąż pani premier. „to nic o czym nie wiedziałby mąż” – mówi pani premier Marin.

  Ludzie, dajcie żyć tej kobiecie. Wydaje nam się, że jeśli to nie jakaś polityczna zemsta, to autor filmiku zazdrościł muzykowi jego pląsów w objęciach pięknej Sanny.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: donald.pl

  photo: domena publiczna/twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap