back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kto faktycznie jest „debilem”?

  Radosław Sikorski wspiera kandydatkę do Sejmu z Łodzi niejaką Wiśniewską. Tak, to ta sama, co własnymi rękoma stabilizowała łódkę z uchodźcami, oczywiście będąc pod wodą. Nie dziwimy się Sikorskiemu, bo żonka już nie pierwszej świeżości, a kandydatce Wiśniewskiej trudy pomocy uchodźcom nie zaszkodziły i jest kilka dekad od małżonki Ann młodsza.

  Radosław Sikorski wspiera Wiśniewską nawet podczas jej konferencji prasowych. Wspiera dopóki nie pojawią się na tych konferencjach „entuzjaści” samego Sikorskiego. Tak było przy okazji czwartkowej konferencji prasowej kandydatki, gdy spotkanie przerwali wiceministrowie Ozdoba i Ciepluch, którzy chcieli wręczyć Sikorskiemu prezent. Prezentem tym była koszulka niemieckiego klubu piłkarskiego Schalke z logo Gazpromu. Sikorski nie przyjął podarunku i dał nogę zostawiając kandydatkę Wiśniewską samotną na placu boju.

  Rękawicę podjął zaś już nie w bezpośrednim starciu, a za pośrednictwem Twittera. Zamieścił zdjęcie, które opatrzył komentarzem z pytaniem: „Może ktoś z Państwa wie, co to za debil”. My nie mieliśmy problemu z rozszyfrowaniem kto jest tym debilem, bo zdjęcie było tak skadrowane, że był na mim w roli głównej sam Sikorski. Zatem odpowiedź jest prosta: debilem jest Sikorski. I to jest dobre określenie na tego pana, gdyż w rozmowie z lokalnym portalem „tugazeta.pl” Sikorski użył takiego stwierdzenia: „Ja walczyłem z Rosją, jak pan jak Ozdoba jeszcze plemnikiem nie był”.

  Niestety okazuje się, że oxfordzkie wykształcenie Sikorski zdobył chyba na Stadionie Dziesięciolecia, na który można było wszystko kupić, nawet dyplom.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publicz/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap