back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lewy sierpowy Balcerowicza. PO na łopatkach

  Profesor Leszek Balcerowicz przejechał się wczoraj samochodem onet.pl. Był tego samochodu pasażerem, a auto prowadził dziennikarz portalu Tomasz Sekielski. Jak to w samochodzie było rozmowa była lekka i przyjemna. Przyjemna dla pasażera, mniej dla prowadzącego, a nieprzyjemna zapewne dla Platformy obywatelskiej i samego Donalda Tuska.

  Profesor Balcerowicz dzielił się swoimi spostrzeżeniami. O pomysłach socjalnych PO: „Uważam to za niemoralne, bo generalnie ludzi nie można oszukiwać, szczególnie w tak bezczelny sposób na dodatek głupie.” O strategii PO: „Platforma Tuska wybrała strategię naganną z punktu widzenia moralnego”. O PO i innych partiach opozycyjnych: „Dobrze, że są inne partie opozycyjne niż tylko Platforma Obywatelska, które są uczciwsze”.

  Złote myśli Balcerowicza, to był cios miedzy oczy PO. Internet zaś wzywa na pomoc największego przyjaciela PO, Tomasza Lisa. „Czekamy na opinię Lisa, naród wstrzymał oddech” – napisał sędzia piłkarski, były prezes PZPN Michał Listkiewicz” i dodał: „No to mój serdeczny przyjaciel Zbyszek Koźmiński ma problem. Profesor Leszek Balcerowicz stwierdził, że na opozycji są partie uczciwsze od PO. I ja się z nim zgadzam.”

  To był taki „lewy” sierpowy Balcerowicza.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: onet.pl/twitter.com

  photo: onet.pl/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap