back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Mandacik w hołdzie stojaczkom?

  Mieliśmy już Strefę Relaksu z palet, która uszczupliła kieszenie Warszawiaków, bo to przecież z ich podatków prezydent stolicy Rafał Trzaskowski opłacił swoją fanaberię. Dzisiaj po paletach zostało tylko wspomnienie. Być może gustowne mebelki znalazły swoje miejsce na podwarszawskich działkach, a może skończyły w warszawskich „kopciuchach”, z którymi tak dzielnie walczy nasz mer stolicy.

  Długo jednak nie trzeba było czekać, aby nasz dzielny „Pomysłowy Dobromir”, po trudach kampanii, ponownie zajrzał do kieszeni warszawskiego podatnika i wymyślił kolejny nonsens. W internecie hula filmik z zastępcą Rafała, Michałem Olszewskim, który pedałuje po Pasażu Wiecha na swojej dwukołowej maszynie, aby pod pawilonem Zodiak zaparkować przy stalowym stojaku. Jednak nie pan zastępca jest głównym bohaterem reklamówki. Film nie ma też nic wspólnego z odbywającym się właśnie Tour de Pologne, a kolarz Olszewski nie jest konkurentem dla Rafała Majki. Jak wynika z fabuły, pierwszoplanowa rolę odgrywają w filmie stojaki na rowery. Stojaki, które są stojakami pancernymi, wykonanymi ze stali nierdzewnej. Dyrektor Biura Architektury Marlena Happach dodaje, że placyk przed pawilonem to przestrzeń eksperymentu, zatem stojaczki się jak najbardziej w ten eksperyment wpisują. Dlaczego?

  Jak pisze na twitterowym koncie Olszewski „Od teraz do Zodiaku łatwiej będzie dojechać rowerem, bo przy budynku zainstalowaliśmy stojak rowerowy.”. I to jest ten eksperyment dla każdego Warszawiaka, który lubi ekstremalne wyzwania. Otóż po Pasażu Wiecha jazda rowerem jest zakazana!

  Czekamy na kolejne świetne pomysły, które poprzedzi profesjonalna kampania reklamowa za grubą kasę, bo przecież my Warszawiacy gest mamy, a co tam! Rowerek sobie do stojaczka doprowadzimy, a pana Olszewskiego informujemy, że mandacik za jazdę na rowerze na zakazie go nie minie, bo filmiku już się nie da z internetowej przestrzeni wygumkować.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap