back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Marionetka zabiera głos

  Dziwni są Ci politycy Platformy Obywatelskiej. Niby chcą likwidacji telewizji publicznej, poświęcali swój drogocenny czas nawet podczas trzaskających mrozów, a nadal ta telewizja ich bardzo zajmuje. Przeżywali odejście byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego, interesują się obecnym prezesem.

  Nikogo tak bardzo nie zajmuje TVP, jak tych, którzy chcą jej likwidacji. Borys Budka śledzi losy nowego Prezesa TVP i melduje na TT: „Nowy prezes TVP karnie zameldował się na Nowogrodzkiej. Państwo marionetek.”. Zabawne jest to, że Budka sam jest marionetką, którą Tusk obraca jak chce. Przypomnieć choćby warto jego odejście z szefowania partii i przesunięcie na stanowisko szefa Klubu KO na otarcie łez.

  Internauci reagują na wpis Budki. Jacek Wrona pyta Budkę: „A powinien w Berlinie?”. Pan Rafał zauważa: „Taka bystra oPOzycja, nie może sobie z tymi marionetkami i starszym Kaczyńskim poradzić”. „Powiedział facet, którego Tusk ustawił w szeregu.” – konstatuje kolejny obserwujący konto Budki.

  Proponujemy Panu Budce ustawić namiot pod siedzibą PiS i TVP, aby na bieżąco śledzić poczynania obu Prezesów.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap