back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Marketing polityczny PO. Chcieli wyroku to mają :)

  Platforma Obywatelska potrzebowała wyroku sądowego, by potwierdzić, że za rządów PO-PSL bezrobocie było na poziomie 14,4%. Wszystko zaczęło się od spotu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, gdy te procenty zaokrąglono do 15. Oburzona Platforma Obywatelska postanowiła w trybie wyborczym zaskarżyć spot PiS. No i jest wyrok. Sąd przyznał PO rację, że nie 15, a 14,4%. Jeśli PO chciałaby teraz przekonywać Polaków, że było mniej, to niestety ten trick się nie uda. Ich sąd potwierdził, że było 14,4% i basta!

  Po tym wyroku trzeba przyznać, że politycy PO są geniuszami marketingu politycznego. Założenie było takie by korzystać z prawa wyborczego, aby uprzykrzyć życie PiS. No i skorzystali przy okazji dowalając sobie. Są tak bezrozumni, ze cieszą się tym faktem i upubliczniają wyrok, a wyborcy mają niezłą bekę. „14,4%. Gratulacje. Nie możemy się doczekać powrotu.” – ironizuje profesor Żerko. „Platforma od rana w ekstazie, bo za ich rządów bezrobocie sięgało 14,4 proc., a nie 15. Jest się czym chwalić!? Za rządów PiS mamy najniższe bezrobocie w najnowszej historii Polski. PO i Tusk to bieda, bezrobocie i zakupy na zeszyt” – pisze jedna z internautek. „Pani Pomaska słusznie zauważyła, że za PO bezrobocie nie wynosiło 15% tylko zaledwie 14.4%, co robi ogromną różnicę przecież. Brawo za czujność! Dlatego zapamiętajcie- bezrobocie za PO – 14.4%. A nie 15% :)” – drwi Człowiek Bóbr.

  Marketing polityczny TOP!. Brawo PO 😊

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap