back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Marsz z noclegiem

  Ledwie Donald Tusk zapowiedział wielki marsz 4 czerwca, a już okazuje się, że jest to chyba większa impreza. Wygląda na to, że szykuje nam się okupacja Warszawy przez bojówki Koalicji Obywatelskiej wspieranej przez ośrodki lewicowe i KOD. Mniemamy tak, bo Tomasz Lis poczuł misję dziejową i szuka miejsc noclegowych dla czerwcowych demonstrantów.

  „4 czerwca będą chcieli przyjechać do Warszawy ludzie z całej Polski. Nie wszystkich stać na hotele czy wynajęcie mieszkania. Proponuję byśmy w mediach społecznościowych stworzyli sieć ludzi gotowych gościć braci i siostry demokratów z różnych stron kraju. Pokażmy solidarność.” – pisze Lis na Twitterze i wtóruje mu Magdalena Adamowicz: „Kochani! To piękna inicjatywa i zachęcam każdego do udziału! Z pewnością wielu z was ma wolny kąt lub całe mieszkanie do użyczenia dla wsparcia tak szczytnego celu! Okażmy serce i wsparcie w walce z dyktaturą!”.

  Zachęceni przez Adamowicz i Lisa oraz mając na względzie to, że tylko nasze graficzki i Naczelna uważają nas za osobników bez serca, mierzymy metry kwadratowe podłogi w naszych pokojach redakcyjnych. Wiele tego nie ma, ale gdyby demonstranci chcieli przy okazji poprawić demografię w Polsce i spać jedno na drugim, to wygląda to dość optymistycznie. Jesteśmy nawet skłonni poświęcić swój przyszły czas, by za jakieś 9 miesięcy od czerwcowego marcu, potrzymać maleństwa do chrztu, jako pośredni sprawcy szczęścia rodziców.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap