back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Miasteczko Twin Peaks w wydaniu polskiej opozycji

  Opozycja na tle pieniędzy z KPO przypomina nam kilku sezonowy serial. Pierwszy sezon zazwyczaj jest dobry i zrozumiały dla „oglądaczy”, drugi poprawny. Trzeci i kolejne sezony, to już jakaś odrębna rzeczywistość. Lądują kosmici w miejscu toczącej się fabuły, zmartwychwstają bohaterowie zabici w pierwszym sezonie, piesek głównej bohaterki zaczyna mówić ludzkim głosem. Widzowie nie są w stanie zorientować się w akcji, a produkcja dziwi się, że z 8 gwiazdek na Filmwebie serial spada do dwóch.

  Podobnie jest z akcją w serialu politycznym „Opozycja wobec KPO”. Pierwszym sezonem był bunt i krytyka pieniędzy na KPO. Jak mówili, tak zrobili i oprócz Lewicy reszta opozycji nie poparła pieniędzy dla Polaków. Ten sezon był dla nas zrozumiały. Niestety kolejne, to taki galimatias, że pogubili się nawet najwięksi filozofowie. Opozycja zorganizowała debaty w Parlamencie Europejskim podczas, których namawiała do zatrzymania pieniędzy dla Polski. Jednocześnie w programach informacyjnych mówili, że są za tym by Polska pieniądze otrzymała. W tym samym sezonie namawiali Komisję Europejską, by pieniądze dali, ale bezpośrednio na konta samorządów. Przekonywali, że pieniądze trzeba zamrozić i odmrozić, jak oni dojdą do władzy. Bredzili o praworządności i Izbie Dyscyplinarnej, co Polaków najmniej obchodzi. Los kilku sędziów, przy wielu niesprawiedliwych wyrokach ich kolegów dla nas jest zupełnie obojętne. Donald Tusk jeździł do Brukseli ogłaszając, że jego wizyta w tym mieście zwolni zamrożone pieniądze i wracał z niczym. „Gardłowali” by Polska pieniędzy nie otrzymała. Gdy pojawił się projekt prezydencki, który miał uwolnić kasę, najpierw chwalili, by przy głosowaniu zbombardować. Gdy KPO został uzgodniony z Komisją Europejską zaczęły się telefony Trzaskowskiego i Grodzkiego do oficjeli z Brukseli, by jednak wypłatę środków wstrzymać, Przy czym kolejny raz odbyła się pielgrzymka do mediów z deklaracją, że oni tak naprawdę, to tych pieniędzy Polakom nie żałują.

  Czy ktoś jeszcze orientuje się jaka jest główna fabuła tego serialu i który to sezon. Reżyser Miasteczka Twin Peaks mógłby się uczyć na naszej opozycji. Kto zabił Laurę Palmer, to tak jakby zapytać czy opozycja chce pomóc Polakom?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:

  photo: twitter.com/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap