piątek, 12 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  „Myśliwskie” trofea

  Wyborów nie ma. Szkoda i nie tylko nam. Zaglądamy sobie to tu, to tam i widzimy, że wszystkim tej czynności wyborczej dzisiaj brakuje. Wszystkim, którzy jeszcze do niedawna za chęć jej organizacji chcieli PiS ukamienować.

  Działacze Lewicy urządzali dzisiaj w całej Polsce happeningi wyborcze świadczące jakoby maszerowali do urn. Przebijali się fotkami pustych urn, kart do głosowania lub zamkniętych lokali wyborczych. Dziś nie przeszkadzało im pokazywanie się na ulicy opanowanej przez zarazę i to nie zawsze w maseczkach. A przecież miało być tak strasznie. Każdy chcący wziąć udział w wyborach miał polec tuż po wyjściu z wyborczego lokalu zwalony bakterią. Taka była narracja polityków Lewicy jeszcze przed tygodniem.

  Swój żal za demokratyczną czynnością wyraził też Donald Tusk. Zamieścił zdjęcie z córką podczas głosowania przed 5 laty i opatrzył je komentarzem: „Fajna sprawa, takie wybory. Było minęło. Ale jeszcze wróci. Zdjęcie (niestety) archiwalne.”. Nie pomyślał, że Polacy mogą ten gest uznać za dwuznaczny. Przecież jeszcze nie tak dawno ten sam Donald Tusk wzywał do bojkotu twierdząc: „Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwala nam uczestniczyć w tym procederze”. Nie będziemy w tym odosobnieni jeśli stwierdzimy, że czuć z daleka kpiną byłego premiera z polskiej demokracji.

  My możemy pana Donalda uspokoić. Wrócą owszem wrócą te dobre czasy. Wybory się odbędą i zakończą ostateczną klęską ugrupowania, które pan kiedyś firmował. Może już pan odciąć kupon. Po Olechowskim, Płażyńskim, Rokicie, Gilowskiej, Piskorskim teraz żniwo będzie liczone nie w jednostkach, a setkach pana ofiar. Tylko, czy ściany na myśliwskie trofea Panu starczy?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap