back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Na wyjeździe

  Za każdym razem, gdy słyszymy lub czytamy wypowiedzi polityków opozycji to myślimy, że doszło już do granicy absurdu. Jednak nie! Każda nowa wypowiedź przesuwa te granicę i jest niczym rozszerzający się Wszechświat.

  Marszałek Senatu, trzecia osoba w państwie (jak to dobitnie podkreśla przy każdej okazji) dał tego dowód wywiadem dla jednego z duńskich portali. Pan Grodzki wziął udział w posiedzeniu Rady Nordyckiej odbywającego się w Kopenhadze. Dania generalnie stanowi wzór dla marszałka Senatu. Przypomnijmy, że chce nam zafundować proporcjonalną liczbę szpitali w porównaniu właśnie z Danią. Wracając jednak do wspomnianego wywiadu, to można w nim zapoznać się ze stekiem bzdur na temat obecnej sytuacji w Polsce.

  Motywem przewodnim jest to, że obecnie panuje w naszym kraju system autorytarny i rząd również jest autorytarny. Nie ma u nas demokracji, którą (chyba jej resztki) trzeb bronić za wszelką cenę. W zawoalowanych słowach niejako sugerował sfałszowanie ostatnich wyborów prezydenckich, a zapowiedział niewątpliwe sfałszowanie najbliższych wyborów parlamentarnych. Przynajmniej wiemy, kto szykuje się do wyborczych fałszerstw!

  Niepokojem napawa fakt, że trzecia osoba w państwie: po pierwsze przekazuje kłamliwe informacje europejskiej opinii publicznej; po drugie jest pozbawiona elementarnej wiedzy politologicznej. Pomijamy nawet, że parlament i rząd są efektem legalnych i całkiem demokratycznych wyborów. Gdyby istotnie był obecnie w Polsce autorytaryzm, to pan Grodzki nie byłby trzecią osobą w państwie lub po takim wywiadzie do Polski już by nie wrócił.

  Możliwość plecenia bzdur przez opozycję, choć tak bardzo szkodliwe dla naszego kraju, jest ewidentnym dowodem na panującą u nas demokrację, pluralizm polityczny i wolność słowa. I niech tak pozostanie!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap