back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nie chcemy „morderców z Annency”. Czy do Ochojskiej wiadomość już dotarła?

  Okrutny zwyrodnialec, Syryjczyk, szwedzki migrant rzucił się wczoraj z nożem na niewinne dzieci, które były na placu zabaw w Annency we Francji. Niech nam nie wmawiają, że nie jest to efekt europejskiej miłości do przyjmowania migrantów, Nie jest to zresztą odosobniony przypadek. Takich ataków zaproszonych do Europy nożowników było już wielu, z tym, że ten jest szczególny. Ten porwał się na niewinne dzieci.

  Nie dziwi nas niechęć Polaków do przyjmowania migrantów. Unia Europejska ponownie zmusza państwa układu do relokacji. Zmusza Polskę i straszy karami 22 000 za migranta. Czy ten, który wczoraj porwał się na życie tych maleństw we Francji wart jest 22000? Czy podobny terrorysta ze statutem uchodźcy nie wyląduje wkrótce w Polsce, bo tak sobie zażyczyła Unia Europejska?

  Nie ma na to naszej zgody. Cieszy fakt twardego stanowiska naszego rządu w tej sprawie. Premier Mateusz Morawiecki napisał na Twitterze: „Przymusowa relokacja nie rozwiązuje problemu migracji, za to narusza suwerenność państw członkowskich. Polska nie będzie płacić za błędy polityki imigracyjnej innych państw.”

  Budzą się też z letargi inne państwa UE. Obudziła się Szwecja, od której mieliśmy przyjąć migrantów, straszeni ewentualnymi karami. Premier Szwecji Ulf Kristersson powiedział: „Postawmy sprawę jasno: masowa imigracja po prostu nie działa. Musimy więc zmienić szwedzką politykę migracyjną tak, by była najsurowsza w UE. 'Nie’ dla azylu oznacza 'nie’, a następnie konieczność opuszczenia kraju.”

  Aż chce się zapytać. Czy do Janki Ochojskiej dotarła już wiadomość o tym, co stało się wczoraj w Annency?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap