back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nie ma dokumentu, że Warszawa przystąpiła do C40. Nasza garderoba i wakacje zostały uratowane

  Zawiesiliśmy się dzisiaj na konferencji prasowej radnych m.st. Warszawy. Doprecyzujmy, radnych Prawa i Sprawiedliwości. Konferencja dotyczyła problematyki dzisiejszych obrad Rady m.st. Warszawy. Zawiesiliśmy się, bo na tej konferencji padły ciekawe informacje.

  Nie strefa płatnego parkowania, czy toalety dla kierowców miejskich autobusów przykuły naszą umowę, a news dotyczący uczestnictwa Warszawy w elitarnym gronie miast C40. To ta organizacja, która ogranicza nam kupowanie ubrań i podróże samolotem na wakacyjne szaleństwo. Radni PiS poprosili magistrat o informację kiedy, jak i po co Warszawa została członkiem C40. Odpowiedź, którą otrzymali jest zaskakująca. Nie ma żadnych dokumentów, z których wynikałoby, kiedy i w jakich okolicznościach Warszawa została członkiem organizacji. Choć Prezydent Trzaskowski na spotkania C40 jeździ za pieniążki organizatora, to kto i za czyją kasę mu towarzyszy, tego magistrat też nie wie, bo radni takiej zwrotnej informacji nie dostali.

  Skoro nie ma dokumentów, że Warszawa w ogóle do organizacji przynależy, to radni PiS zastanawiają się po jaką cholerę Trzaskowski podpisuje jakieś zobowiązania, a przede wszystkim po jaką cholerę traci czas na wyjazdy na posiedzenia tejże organizacji, gdy w tym czasie mógłby się zająć nadzorem nad swoimi pracownikami.

  Cieszą nas wyniki kontroli radnych PiS. Skoro nie ma twardych dokumentów na członkostwo Warszawy w C40, to nasza garderoba została uratowana i nie musimy przetrząsać polskiego rynku za instrumentami do cerowania. Słychać było huknięcie, gdy kamień nam spadał z serca.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: TVP INFO

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap