back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nie wypaliła turystyka aborcyjna do Finlandii, trzeba było zastąpić ją „żłobkowym”

  Pocałunek śmierci polskiej Lewicy? Oczywiście nie, ale możemy poheheszkować, a to dlatego, że jeszcze pamiętamy, jak liderzy naszej lewej strony odwiedzili fińską premier Sannę Marin. Nawet załatwili z nią ponoć wycieczki aborcyjne dla Polek do Finlandii, gdzie mogłyby poddać się zabiegowi bez większych przeszkód. Poseł Biedroń sukcesem z rozmów pochwalił się za pomocą kont społecznościowych. Fińscy politycy zbliżeni do pani Marin zaprzeczyli tym rewelacjom, a jak jest w istocie tego się możemy nie dowiedzieć, bo pani Sanna już premierem nie jest, a jej następcy są raczej z konserwatywnego wianuszka.

  W związku z upadkiem programu aborcyjnego w koalicji z fińską premier, Biedroń musiał pochwalić się jakąś inną inicjatywą. To żłobkowe. „Babciowe” proponowane przez KO ma pomóc jednym kobietom, matkom, jednocześnie obciążając drugie, babcie. To nie ma sensu. Dlatego my w Lewicy proponujemy „Żłobkowe”, żeby każda matka mogła wrócić do pracy jeśli chce bez pomocy babci.” – powiedział Biedroń i Lewica już robi kampanię marketingową na kontach społecznościowych.

  Internauci dumają nad nową rewelacją Biedronia i piszą: „Robercik, to wie najlepiej, czego matkom potrzeba.”, „Widzę, że licytacja się rozpoczęła na dobre.”, „A menelowe + ?”.

  My zaś uważamy, że nowy program Biedronia tak pomoże Polkom, jak Biedroń pomógł Sannie wygrać wybory w Finlandii.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap