back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nie z nami takie numery

  Dzisiejszy post na TT obecnego przewodniczącego klubu Koalicja Obywatelska, Borysa Budki zmusił nas do lektury przeszłych jego wpisów. Szukaliśmy choćby malutkiej wzmianki o tym, że warto się zaszczepić, że szczepionka uchroni przed zakażeniem lub spowoduje łagodne przejście choroby. Staraliśmy się znaleźć choćby zaszyfrowaną informację, że wraz z preparatem nie wszczepią Polakom chipa i pan przewodniczący rodaków do iniekcji zachęca. Zjechaliśmy do kwietnia i straciliśmy zapał, bo Pan przewodniczący jest „płodnym” uczestnikiem TT i pisze o wszystkim, bo na wszystkim najlepiej się zna. Jednak ani słowa zachęty do szczepień.

  Dziś Budka zabrał głos w tej ważkiej sprawie, ale wyłącznie po to, by pod pretekstem uderzyć w obóz rządzący. „Swoją polityczną potęgę zbudowali na kłamstwie. Grając śmiercią, wmawiali zamach smoleński. Opowiadali bajki o Polsce w ruinie. Stworzyli armię internetowych trolli. Naprawdę wierzycie, że dziś potrafiliby przeciwstawić się antyszczepionkowcom?! Populiści zawsze będą populistami.”. Nadal żadnej zachęty do szczepień, tylko łubudu w rząd Zjednoczonej Prawicy. Może należałoby przy okazji przypomnieć Panu Borysowi, że rezolucja Rady Europy 2361 z 2021, pkt. 7.3.1 mówi: „zapewnić, by obywatele byli informowani, że szczepienie nie jest obowiązkowe i że nikt nie jest pod presją polityczną, społeczną lub inną, aby się zaszczepić, jeśli tego nie chcą.”. To jak to jest z tym prawem europejskim: stosować czy nie stosować? Może pan Budka nam wytłumaczy?

  Oczywiście wpis Budki, to typowa platformerska podpucha. Gdyby rząd narzucił ograniczenia ten sam Budka krzyczałby, że Morawiecki ogranicza Polakom swobody obywatelskie i prowadzi to do polexitu. Niestety rodacy dobrze znają numery Budki i spółki. Pamiętają krzyki o szpitale tymczasowe, które jednego dnia kazano zamykać, by po miesiącu twierdzić, że jest ich za mało. Te numery panie Budka, to już nie z nami.
  Nie dali się na wpis Budki nabrać także obserwujący go internauci i tak komentują: „Tusk Cię wykopał to mścisz się na innych.”, „Śmieszni ludzie będą zawsze śmieszni…”, „Prędzej sobie grzywkę zaczeszesz niż mój głos dostaniecie.”

  A może jednak coś na zachętę dla niezaszczepionych panie Budka, bo po tym wpisie raczej tłumów pod punktami się nie spodziewamy, wręcz odwrotnie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap