back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Niedziela z …. Gdzie mieszka pan Jarek? Czy pan Arek ma problemy proktologiczne?

  Niedziela jak na tę porę zadumy dość zabawna. Wystarczyło wejść na TT, by uśmiać się po pachy. Wszystko za sprawą wyczynów dwóch panów. Jeden ma wysokie ego i chciałby być kimś lepszym niż jest. Drugi cierpi zapewne na problemy urologiczno-proktologiczne i daje temu wyraz we wpisach na TT.

  Tym pierwszym jest Jarosław Jakimowicz, który kiedyś zagrał w jednym filmie, z którego go można pamiętać i chciałby by nazywano go aktorem. Przy okazji robi karierę w telewizji publicznej i ściąga na nią krytykę przy okazji swoich występów. Podobnie jest dzisiaj. Jakimowicz pochwalił się na wizji, że mieszka w apartamencie i z przesyłkami przychodzi do niego konsjerż. Niestety miał pecha, gdyż przed paroma miesiącami pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego M, które jako żywo apartamentu nie przypomina, a raczej gierkowskie budownictwo mieszkaniowe. Bystry widz, którym okazał się Krzysztof Stanowski napisał na TT: „Już prawie się wygadał, że ma mieszkanie w bloku, ale w ostatniej chwili zdążył poprawić, że to apartament.”. No bo jakby ten aktor światowej klasy i dziennikarz pierwszego formatu mógł mieszkać w blokowisku.

  Drugi to pan Arkadiusz K. Pan Arkadiusz jak sam przedstawia siebie na TT, to: „Radca prawny, doświadczony menadżer w koncernach energetycznych Skarbu Państwa, wykładowca”. Do kwietnia zasilał szeregi spółki PGE, ale zrezygnowano z jego usług. Być może z uwagi na kwiecistość języka, która łączy się z przypadłościami urologiczno-proktologicznymi. Tym językiem chwali się w trakcie konwersacji z innymi uczestnikami TT, a ci podzielili się screnami tych konwersacji z pozostałymi. Niestety język jest aż tak kwiecisty, że nie możemy my podzielić się z naszymi czytelnikami grafiką do nich nawiązującą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap