back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Niemieckie SPD rozbiera Polskę. Czy to pierwsze zadanie Donalda Tuska?

  Już wiemy jakie pierwsze zadania ma do wykonania Donald Tusk, gdyby udało mu się wygrać wybory. Zadanie polecone mu przez rządzącą w Niemczech partię SPD. To zadanie zostało wyartykułowane przez Olafa Scholza przez przedstawienie graficzne. Na plakacie SPD widzimy kontury Niemiec ze strzałkami w stronę Polski i napisem „Zjednoczenie Niemiec dokonało się, ale jeszcze nie całkowicie. Pracujemy nad tym wspólnie”.

  Plakacik został przedstawiony opinii publicznej dnia 3 października z okazji Dnia Jedności Niemieckiej. Narracja jest taka, że to zjednoczenie Niemiec dokona się, gdy do terytorium Niemiec zostaną przyłączone ziemie zachodniej Polski i zapewne byłych Prus Wschodnich. Obwód Królewiecki odda zapewne Niemcom Putin w imię odwiecznej przyjaźni.

  Mimo tego, że część Niemców uznało tę grafikę za przesadzoną, to nam wydaje się, że oni tego naprawdę sobie życzą i do tego potrzebny jest im w Polsce uległy rząd Donalda Tuska. Mieliśmy już w historii rozbiory Polski za zgodą części społeczeństwa. Oddali nasze ziemie szlachciury za własne korzyści, a walkę o ziemie rozbiorowe podjął prosty lud polski, który kosami i bronami chciał przegnać niechcianych gości. Historia może się powtórzyć. Nasi popaprani sędziowie i tym podobna inteligencja może oddać Polskę w ręce tych, co nie zahamują się przed współczesną Targowicą.

  W niedzielę idziemy do urn i tej niedzieli zdecydujemy, czy Szczeci, Wrocław lub Opole będą nadal polskie czy też będziemy musieli się pożegnać z tymi miastami, aż prosty polski lud i zakręty historii oddadzą Polsce co Polskie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: interia.pl

  photo: dorzeczy.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap