back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Nigdy Więcej” – stowarzyszenie, które wzięło przykład z opozycji

  To co zrobiło Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, to zwykłe obrzydlistwo. Przesiąknięci polska polityką postanowili donieść do UEFA na naszego najlepszego w historii Polski sędziego Szymona Marciniaka sugerując, że biorąc udział w konferencji, której jednym z organizatorów był Sławomir Mentzen, Szymon Marciniak wspiera rasizm. Nie zatrzymali się na donosie. Postanowili zażądać od UFEA odsunięcie polskiego arbitra od sędziowania finału Ligi Mistrzów. Czy zrobili to z nienawiści do Polaków, z niewiedzy, czy z głupoty, a może dla własnej rozpoznawalności? Jedno jest pewne, od dziś są rozpoznawalni przez rzesze kibiców, którzy stanęli po stronie sędziego, a stowarzyszenie może być pewne, że kibice im tego nie wybaczą.

  Poszusowaliśmy dzisiaj po portalach dedykowanych piłce nożnej. Posłuchaliśmy dziennikarzy sportowych. Poczytaliśmy komentarze pod filmami i wpisami dotyczącymi tej smutnej sprawy. Na kanale „Meczyki” dziennikarz Tomasz Włodarczyk mówi: „Dla mnie to kompromitacja stowarzyszenia Nigdy Więcej.”. Krzysztof Stanowski w Kanale Sportowym dodaje: „Trzeba być pop***dolonym i chorym na głowę, żeby coś takiego zrobić”. Inny sędzia piłkarski i były Prezes PZPN Michał Listkiewicz mówi: „Byłem ambasadorem 'Nigdy Więcej’. Zacząłem się tego wstydzić”. Brać kibicowska nie zostawia suchej nitki na stowarzyszeniu.

  W obronie sędziego stanęli politycy. Minister Sportu Kamil Bortniczuk wysłał pismo do UEFA mówiąc: „Pismo opiera się na wnikliwej analizie faktów, na których miał opierać się donos na sędziego i udowadniające, że donos jest piramidalną manipulacją i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością”. Premier Mateusz Morawiecki napisał na TT: „Wszystkie siły polityczne w Polsce mówią jednym głosem ws. sędziego Marciniaka. To najlepszy sędzia na świecie, szanujący każdego człowieka i dbający o ten szacunek na boisku i w życiu. Nie można go oceniać na podstawie jednej i niesprawiedliwej opinii”.

  Sędzia Marciniak napisał oświadczenie w obronie swojego dobrego imienia, ale brawa za pozytywne zakończenie sprawy należą się Zbigniewowi Bońkowi, który od wczoraj zabiegał o odwrócenie sprawy. Dzisiaj napisał na TT: „Miłego weekendu…. Spokojnie”, a w Polsce słychać było miliony spadających z serc kamieni.

  Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” naoglądało się Staszewskich, polskich sędziów i polityków, i także chcieli zarobić na rozpoznawalności donosząc na Polaka. Nie udało się i dziś są najbardziej znienawidzony stowarzyszeniem w Polsce. My chcemy im jednak dopomóc, gdyby nadal tak mieli prowadzić swoją działalność. Otóż wiewiórki z Łazienek donoszą, że sędzia Marciniak spał w hotelu w Warszawie, a w tym samym czasie także w Warszawie w swoim domu spał Sławomir Metnzen.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: meczyki.pl/twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap