back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowa, demokratyczna i zdalna Platforma

  Nie milkną echa ostatniej Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, a to za przyczyną jej wiernych rycerzy, którzy dzielą się z opinią publiczną swoimi cennymi uwagami za pomocą wszelakich publikatorów.

  Jak donosi tajemniczy informator przewodniczący PO Borys Budka chce się odciąć od swoich poprzedników. W związku z tym rozważa zmianę nazwy partii. Zanim jednak nowe miano ujrzy światło dzienne my już staramy się przewodniczącemu coś podpowiedzieć. Przychodzi nam taka prosta nazwa, która zapewni, że będzie ciągłość kojarzenia. Partia „Budzik”, co prawda nawiązuje do najsłynniejszego obecnie aresztanta, który wyspecjalizował się w podwójnych dnach, ale w związku z tym nikt nie będzie miał wątpliwości o którą formację chodzi. Była Platforma Obywatelska, to może teraz „Scena”. Wszak wstydem jest szanownemu przewodniczącemu występować na drewnianej platformie. Za jego krasomówstwo należy się scena pełna reflektorów i z tłumem klakierów.

  Nazwa to nie jedyna zmiana w PO. Otóż w naszej największej opozycyjnej partii, po latach nastąpiła pełna demokracja. Po wielu latach maluczcy członkowie partii mogli zadawać pytania władzom. Odpowiadali Borys Budka, Tomasz Siemoniak i Rafał Trzaskowski. Ten ostatni, wyspecjalizowany w zdalnym zarządzaniu stolicą, tym razem też zabierał głos zdalnie z samochodu. Pan Rafał był bowiem w drodze do Białegostoku, gdzie zapewne formuje swoją inicjatywę obywatelską, za przyzwoleniem przewodniczącego Borysa.

  Dla Schetyny też idą czarne dni. Przewodniczący Budka zaplanował bowiem wycięcie wszystkich jego ludzi w regionach i ostatecznie pogrzebać plany powrotu do władzy Grzegorza. Jest tylko jeden problem, pandemia. Ta złośliwa zaraza może plany przewodniczącego sponiewierać. Chyba, że przewodniczącemu Budce, lider Nowej Solidarności Rafał Trzaskowski, udzieli kilku lekcji na zdalne wyeliminowanie znienawidzonego Grzesia.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wprost.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap