“Nowoczesny” połów

0

Zaczyna potrzebna być pamięć, pamięć do nazwisk złowionych członków. Bo, gdy w Polsce zaduma nad pewnym filmem lub walka o zdrowie Polaków, pewien znany wędkarz nie traci czasu i zarzuca wędeczkę. Na wędeczce przynęta chyba wystarczająca, by złapać kolejną „złotą rybkę”, która znudziła się pływaniem w dotychczasowym akwenie.

Niestrudzonym wędkarzem jest Szymon Hołownia, który jak się okazuje nie rzuca słów na wiatr. W dniu rejestracji swojego ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni ogłosił: „Ruszyliśmy do pracy!”. Jak powiedział tak zrobił i ruszył na łowy. Jak donosi tygodnik „Wprost” wokół haczyka Szymona już krąży poseł Nowoczesnej, Mirosław Suchoń. Można zatem mniemać, że rozbiór Koalicji Obywatelskiej trwa w najlepsze. Przewodniczącemu Nowoczesnej, Adamowi Szłapce wkrótce wystarczą palce jednej kończyny, by zliczyć swoich parlamentarzystów.

Poseł Mirosław Suchoń jak na razie oficjalnie nie potwierdza transferu, ale jego słowa raczej nie pozostawiają wątpliwości: „Mogę potwierdzić, że spotkałem się z Szymonem Hołownią. Rozmawialiśmy i jestem pod dużym wrażeniem.”.

Wiadomym jest powszechnie, że młody wędkarz Szymuś jest pracowity. Jeszcze się przejście do jego ruchu posła Nowoczesnej nie dokonało, a on już siatkę zarzuca na posłów Lewicy i jak donoszą publikatory do akwarium Szymona dołączy wkrótce kolejny poseł, tym razem o lewicowych poglądach. Szymek bierze wszystko jak leci, zatem kto wie, czy za momencik i któryś z posłów Konfederacji nie zaplącze się w sieci.

Skuteczności Szymonowi Hołowni odmówić nie możemy. Nie znamy programu, nie wiem w którą stronę zmierza jego ruch, ale fakt pozostaje bezsporny, że w sondażach dogonił Platformę, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Nie zdziwi nas fakt, gdy w przededniu wyborów w 2023 roku w szeregach Platformy pozostanie już tylko poseł Szczerba z uwagi na nie zakończone kontrole, które wszczął jako poseł tej partii.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: wprost.pl, niezalezna.pl
photo by: