back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowy kamień milowy. Żądanie od Polski dostępu do kibla i telefonu dla członka RPP Litwiniuka

  Lotem błyskawicy rozniosła się informacja, że Unia Europejska i nasza ulubiona Ursula von der Layen szykują dla Polski nowy kamień milowy. Ponoć ta informacja była powodem rezygnacji ze stanowiska ministra Konrada Szymańskiego. Kamienie milowe rosną, jak grzyby po deszczu za każdym razem, gdy sprawy idą nie pomyśli Donalda Tuska.

  Kolejnym kamieniem milowym będzie żądanie od Polski wpuszczania do Narodowego Banku Polskiego członków Rady Polityki Pieniężnej: profesora Litwiniuka i pani Joasi Tyrowicz. Wpuszczanie do toalety za każdym razem, gdy ciśnienie ich przyciśnie, a nie tylko raz w tygodniu. Żądanie będzie dotyczyło także dostępu dla w/w członków RPP do telefonu w Skarbcu, by mogli bez przeszkód konsultować z Donaldem Tuskiem swoje oświadczenia po spotkaniu RPP. Dostęp do telefonu i kibla broni tym państwu Prezes NBP Adama Glapiński.

  Ponoć profesor Przemysła Litwiniuk zaraz po wyjściu z audycji w radio TOK FM konsultował podjęcie kroków z sędzią Żurkiem, a ten natychmiast skontaktowała się z komisarzem Reyndersem i już kamień milowy jest przez UE przygotowywany.

  Musimy też popracować nad naszym autorskim kamieniem milowym.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: theoniondaily

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap