back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowy rząd, nowe twarze

  Opozycja się układa i rozdziela ministerstwa. Lewica już zapomniała, że Tusk wrzucił do kosza wszystkie ich postulaty wyborcze. Najważniejsze jest przecież koryto i odsunięcie PiS od władzy. Może za cztery lata wyborcy zapomną, czym kupowała ich Lewica.

  Coraz większy również cyrk na giełdzie nazwisk. Tusk zapowiedział powrót kumpli z „Sowa i Przyjaciele”. Mówi się o „aniołku” Tuska Eli Bieńkowskiej, która zasłynęła z twierdzenia „taki mamy klimat”, gdy pasażerowie utknęli w pociągach z powodu oblodzenia sieci. Dziś Borys Budka dementował w Radio Zet te doniesienia. Według Budki w rządzie będą nowe twarze.

  Nową twarzą opozycyjnego rządu ma być Adam Szłapka z Nowoczesnej, który przymierzany jest do resortu Obrony Narodowej. Jego nowość polega chyba wyłącznie na tym, że w „Sowa i Przyjaciele” nie zdołali go nagrać, a ministrem jeszcze nie był, choć posłem będzie już 4 kadencję. Do rządu ma wejść także Urszula Zielińska, liderka Partii Zielonych. Zielińska ma objąć tekę Ministra Klimatu. Możemy zatem przygotować się do nielegalnych kóz w mieszkaniach, gdzie będziemy palili odchodami, bo węgiel będzie zakazany, a drzewa jako wsadu się nie pozyska, bo dla ochrony klimatu jest najważniejsza. Psie odchody będą na wagę złota.

  Jeszcze ten rząd nie powstał, a nas już bardzo bawi jego skład. Dziś bawi, ale co będzie jutro?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap