back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  O Małgosi która jeździła koleją

  Nasza dzielna prawdziwa prezydent Małgorzata Kidawa-Błońska nie daje o sobie zapomnieć. To dobrze, bo bez niej życie byłoby smutniejsze, a my nie moglibyśmy wypracować nałożonych na nas wierszówek. Jak tylko pogoda depresyjna i żyć się nie chce pojawia się ona, cała na biało, nasza Małgosia.

  Pani Małgosia pochwaliła się na Twitterze, że podróżowała po Polsce Polskimi Kolejami Państwowymi. Wiemy, że na odcinku Warszawa-Kraków odcinku, nie wiemy czy było to Pendolino, ale wiemy, że w luksusowych warunkach, bo nie dość, że sama w całym wagonie, to na dodatek, jak wynika z rozmieszczenia foteli, pierwszą klasą. Luksus jednak doskwiera Pani Małgosi i ta zaczyna marudzenie i daje komentarz do zdjęcia: „Jedna osoba w przedziale na trasie Warszawa-Kraków. Ceny biletów zaporowe. Plus tradycyjne opóźnienie. PKP wie, jak zachęcić do podróży.”

  Ciekawe, że pisze to osoba, która a.) jako poseł jeździ za darmo b.) jeździ pierwszą klasą. Zapomniała Pani Małgosia zrobić zdjęcia klasy drugiej, która zazwyczaj wypełniona jest w 90% nawet w Pendolino, licząc, że wbije szpilkę PKP i ministrowi Adamczykowi.

  Niestety internauci także przemieszczają się PKP i znają realia i różnice pomiędzy 1 i 2 klasą i podpowiadają Pani Małgosi. „Aaaaa i większość jeździ jednak 2 klasą.” – uzupełnia wpis Małgosi internautka Grażyna. „Niech pani zrobi foto w 2 klasie” – prosi pan Michał. „Dziwne, w ostatni weekend żona miała wrócić z Warszawy do Wrocka i nie było bata, zero miejsc w IC. Musiała jechać Flixbusem” – opowiada swoją historię kolejny obserwator konta Małgoni. „Jak jedna osoba w przedziale, skoro jest na zdjęciu wagon bezprzedziałowy?. „ – zauważa pewien drobiazg pan Waldemar.

  A my uważamy, że „gdyby natura” chciała, to kolejami jeździłoby się za darmo i nie byłoby problemu z odróżnieniem wagonu od przedziału.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap