back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ochrona dworca na straży bezpieczeństwa Seweryna

  Jak się jest mocnym w gębie, to trzeba pamiętać, że konsekwencje mogą być różne. Pan Andrzej, znany aktor i dyrektor teatru postanowił pokozaczyć. Nagrał filmik kierowany do dzieci, w którym instruował, co należy zrobić z władzą PiS. Okraszał ten przekaz piękną polszczyzną, którą zazwyczaj w mediach się wypikowuje lub gwiazdkuje. „Drogie dziecko, pamiętaj, twoim zadaniem jest im przyp***ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo wcześniej, zrozumiesz komu trzeba przyp***ć. I nie zważać na nic!” – mówił pan Andrzej w przekazie do dzieci. Filmik spotkał się z falą aplauzu u sympatyków opozycji. Redaktor Lis postanowił go udostępnić na swoim twitterowym koncie, by po chwili skasować, jak zorientował się, że fala krytyki dosięgła aktora Andrzeja nawet wśród sprzyjającym opozycji dziennikarzom.

  W aferę z filmikiem Lis i Giertych wplątali nawet Pegasus sugerując, że to partia rządząca nagrała pana Andrzeja, by go upokorzyć. Nic z tego. Sam autor przyznał się, że film ujrzał światło dzienne przez osoby z bliskiego otoczenia, które mają dostęp do jego kont. W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali” – napisał Seweryn w oświadczeniu, które przesłał do Wirtualnej Polski.

  Finał chojraczenia Seweryna jest taki, że dziś spotkania z dziarskim erudytą wymagają ochrony. W bibliotece sopockiej, gdzie aktor Andrzej ma wziąć udział w projekcie „Poczytaj mi”, mają być podwyższone środki bezpieczeństwa. Pana Andrzeja będzie zabezpieczała ochrona dworca kolejowego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źróło: wp.pl

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap