back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Odbijamy piłeczkę. Jesteś pan świnia i głupiec panie Lis

  Nie łatwo nam się przyznać do tego, że jednak w czymś zgadzamy się z Szymonem Hołownią. Zgadzamy się na temat redaktora Tomasza Lisa i jego języka, którym doświadcza nas na twitterowym koncie. W wywiadzie dla tygodnika Wprost Szyman Hołownia powiedział: „Był autorytetem milionów. Dziś, w przekonaniu, że służy tym wiernie Platformie i osobiście Donaldowi Tuskowi, sięga poziomu rynsztoka. I pewnie nie zdaje sobie sprawy, jak potwornie on i tacy jak on mieszają w głowach tym wszystkim nieszczęśnikom, którzy wypisują później groźby pod adresem moim, mojej żony, moich córek i dodają zajęcia policji”.

  Atak na Szymona Hołownię i jego ugrupowanie, to nie wszystko, czym „zabłysnął” ostatnio Tomasz Lis. W bezpardonowy sposób atakuje też część polskiego społeczeństwa m.in. sugerując, że są świniami i powołując się na cytat z Goebbelsa. „Dajcie mi media, a zrobię stado świń z każdego narodu”- Joseph Goebbels.” – napisał Lis na Twitterze, obrażając nas wszystkich bez wyjątku. Tych, którzy głosują na PiS, to według Lisa „głupcy”, co wyraził w swoim wpisie na TT: „Jedna trzecia wciąż Polaków niezmiennie nie ma problemu z popieraniem głupców, złodziei, nieudaczników i kłamców. Nie sądzę by była to głównie kwestia propagandy TVP. Jedna trzecia Polski po prostu taka jest i jej tacy ludzie imponują.”

  Lis nie ma sobie nic do zarzucenia. Tak tłumaczy swoje hejterskie wpisy dotyczące Hołowni: „Nazywanie każdej, nawet ostrej krytyki hejtem, to żałosny, paskudny szantaż emocjonalny stosowany przez narcystycznych polityków z cienką skórką, którzy chcą, by wszyscy bili przed nimi pokłony i wygłaszali na ich część peany. Polityka nie jest dla beks.” Do wpisów dotyczących obrażania całego społeczeństwa jeszcze się nie odniósł.

  Jesteś pan świnia i głupiec, narcystyczny panie Lis.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap