back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Odchudzanie i piłowanie – i balonik pękł

  Czy po Campusie będzie co jeszcze zbierać? Jeszcze nie wszyscy zdążyli okrzepnąć po światłej myśli marszałka Tomasza Grodzkiego, a już następni werbalni mocarze dzielą się swoimi radami dla Polski i Polaków. Czujemy jak słupki sondażowe Platformy Obywatelskiej, napompowane powrotem Donalda Tuska, zaczynają tracić powietrze.

  Marcin Dobski, dziennikarz Salonu 24 dzieli się z uczestnikami Twittera sprawozdaniem z Campusu i pisze: „Ten Campus całkiem zatopi PO. Bieńkowska mówi, że EU powinna nałożyć kary finansowe na Polskę, albo wstrzymać finansowanie.” Już widzimy radość społeczeństwa na wieści o tym, że ulubienica Donalda Tuska radzi Unii Europejskiej odcięcie Polski od środków z funduszu odbudowy. Po co nam pieniądze skoro koledzy pani Bieńkowskiej już cieszą się z wirtualnego przejęcia władzy i będą wzorem Midasa zamieniali wodę w złoto dla odbudowy Polski po pandemii. Drogi będą się same budowały, poturbowana służba zdrowia przejdzie na ziołolecznictwo, a młodzi ludzie sprawdzą swoje manualne umiejętności przy konstruowaniu lepianek, jako swojego pierwszego M.

  Campus przynosi też dobre wieści dla katolików. Z tymi postanowił rozprawić się poseł Sławomir Nitras. Nie wiemy, co stołówka serwowała uczestnikom i prelegentom na śniadanie, ale to co zażył Nitras nawet nie stało obok jajecznicy i dało „kopa” do dialogu z młodzieżą. Nitras w swym wystąpieniu zapowiedział „piłowanie” katolików i rozprawienie się z nimi jeszcze w tym pokoleniu. Ciekawe czy będą stosy czy jakieś mniej spektakularne tortury. Może tylko rozciąganie kołem wierzących i obcinanie języków biskupom.

  Słowa Nitrasa komentują internauci. Europoseł Joachim Brudziński na twitterowym koncie pisze: „Nitras zapowiada „piłowanie” katolików w Polsce. Łaskawie nazywa to sprawiedliwością a nie zemstą. No cóż pozostaje nam się tylko modlić za niego, bo w tym „szczególnym” wypadku już tylko modlitwa i cud mogą pomóc.” Senator Libicki z PSL liczy na szybką zamianę słowa w czyn i komentuje słowa Nitrasa: „Nie mogę się doczekać jak mnie poseł Sławomir Nitras będzie „opiłowywać”. Jak to będzie wyglądać?”.

  Campus jeszcze się nie zakończył, a my już rozprawiamy jakich nam jeszcze dostarczy atrakcji.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap