back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Odkrycie Cebuli! Małgorzata Kidawa-Błońska ma sobowtóra!

  Kampania wyborcza to niesłychanie wyczerpujące zajęcie. Kandydaci objeżdżają kraj pojawiając się w kilku miejscowościach dziennie, odbywają wiece, udzielają wywiadów, bywają w programach telewizyjnych, pracują wraz ze sztabem nad dalszymi krokami w kampanii. Wielu polityków przypłaciło kampanię zdrowiem. Są jednak i tacy, którzy znaleźli na to sposób. Na przykład Małgorzata Kidawa-Błońska, która znalazła sobowtóra zastępującego ją, kiedy sama jest zmęczona. Problem polega na tym, że sobowtór wprawdzie wygląda tak samo, mówi jednak zupełnie co innego. Porównajmy.

  W styczniu 2012 roku ta prawdziwa Kidawa w sejmowych głosowaniach była dwukrotnie przeciwna dofinansowaniu onkologii (odpowiednio dofinansowanie szczepionki antyczerniakowej i rozbudowy Centrum Onkologii w Białymstoku). Również w grudniu 2013 roku pani Małgosia była przeciwna dofinansowaniu Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej i Centrum Onkologii Południowego Mazowsza. Także w grudniu 2014 roku kandydatka na Prezydenta RP głosowała za odrzuceniem dofinansowania tego ostatniego Centrum.

  Kidawa-Błońska wyraża też bardzo zdecydowane poglądy na finansowanie mediów publicznych. Jak mówiła we wrześniu 2019 roku, TVP „powinna być finansowana z budżetu, dlatego że abonament w takiej formie nie został przez Polaków zaakceptowany”.

  Niestety ostatnio w mediach coraz częściej wypowiada się sobowtór kandydatki. Wygląd jest łudząco podobny, ale już wypowiedzi niestety nie. W ostatnich wypowiedziach dublerka pani Małgosi apeluje do Prezydenta Dudy, żeby zawetował ustawę przyznającą pieniądze z budżetu na finansowanie TVP. Mówi też głośno o tym, że pieniądze powinny być przeznaczone na finansowanie onkologii, a więc między innymi projektów, które sama wielokrotnie w głosowaniach odrzucała! Ba, idzie nawet jeszcze dalej i wspólnie z drugą posłanką PO informuje, że jej partia domaga się w ogóle wstrzymania finansowania TVP z budżetu!

  Co dalej? Przecież któregoś dnia prawdziwa Kidawa odpocznie, dojdzie do siebie i wróci pełna werwy do kampanii. Redakcja Cebuli obawia się, że wówczas będzie Prezydenta wzywała do zatrzymania działań, które sama zainicjowała. Dlatego apelujemy: pani Małgosiu! Niech Pani wraca! Niech Pani nie pozwoli, żeby nieodpowiedzialne wypowiedzi Pani dublerki pozbawiły Panią szans na zwycięstwo!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność..

  źródło: tvp.pl, tvn24.pl
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap