back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Olaboga! Zmiana narracji opozycyjnych mediów

  „Konwencja programowa PIS merytoryczna i spokojna. Porównując z objazdowym, chamskim i pyskatym Tuskiem, wykrzykującym o wyborcach PIS-u że „chleją, biją swoje dzieci i kobiety, a pracą nie zhańbili się od wielu lat” to niebo a ziemia. I niech tak pozostanie z sukcesem do wyborów.” – napisał wczorajszego wieczora na Twitterze mecenas Robert Smoktunowicz. To jednak nie jedyne pochlebne słowa, które kierowane są w kierunku partii rządzącej. Nas najbardziej szokują te komentarze, które płyną od strony mediów, które PiS nie znoszą, a sprzyjają opozycji. Media, które zaczynają przecierać oczy. Jak to mówi nasza koleżanka redakcyjna” „Bielmo z oczu im zeszło”.

  Zaczynamy lekturę OKO.Press, a tam artykuł Dariusza Szymczaka pod wymownym tytułem: „Patologia głosuje na PiS? Szkodliwa i nieprawdziwa opowieść Tuska”. Dziennikarz ujrzał to, co widzą od dawna zwykły wyborca, który ma się jesienią udać do urn. Tusk kłamie, sugeruje tytuł artykułu i to jest tzw. oczywista oczywistość. Na podstawie badań, Szymczak w swoim artykule udowadnia, że bezrobocie jest śladowe, przemoc w rodzinie zmalała, zmalało także spożycie alkoholu. Gdzie jest zatem ta prawda wypowiadana przez Tuska na spotkaniach z wyborcami? W podsumowaniu dziennikarz pisze: „Materialna sytuacja zdecydowanej większości osób w Polsce przez ostatnie osiem lat się poprawiła. Opozycja przez ostatnie lata nie potrafiła w swojej opowieści o Polsce sobie z tym poradzić. Słowa Tuska pokazują, że w roku wyborczym nie nastąpił w tym temacie żaden przełom”.

  Jednak z nóg nas zwalił artykuł z Onet.pl. Jesteśmy pewni, że dziennikarz piszący te słowa albo już stracił pracę, albo został pozbawiony rąk przez redaktora Węglarczyka. We wczorajszym onet.pl można było bowiem przeczytać: „PiS wysyła wyborcom czytelny przekaz, że nie przespało politycznej zimy i na około sześć miesięcy przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi jest ugrupowaniem, które wypracowało program i organizacyjnie jako jedyna dotychczas partia jest gotowa na wybory. W tym sensie zarówno Platforma Obywatelska, Polska 2050-PSL, Lewica czy Konfederacja są daleko w tyle, mimo licznych spotkań, które liderzy jak choćby Donald Tusk odbywają.”

  Ludziska! Co się dzieje! Skąd ta nagła zmiana narracji?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: oko.press, onet.pl

  photo: oko.press, onet.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap