back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Osesek przy urnie

  Lubimy rodzinne opowiastki naszych graficzek. Jedna z nich opowiada, że jej 16 letni syn zrobił jej awanturę, o to, że spóźnił się do szkoły. Niby ona nie miała z tym nic wspólnego, bo gdy wychodziła do pracy młodzieniec był już gotowy do wyjścia i to ze sporym zapasem. Kolejna nasza Pani opowiada o tym, jak jej 16 letni syn wzywa ją, by natychmiast stawiła się pod szkołą, aby odwieźć dżentelmena do domu, mimo że dom od jego alma mater dzielą trzy przystanki w linii prostej. Dzisiaj tych opowieści wysłuchuje się w szczególny sposób, bo Marszałek Hołownia wraca do pomysłu głosowania 16 latków. Słuchamy zatem i martwimy się, że to ten elektorat ma decydować w przyszłości o tym, kto zasiądzie w ławach poselskich.

  Swój wyraźny sprzeciw do pomysłu Hołowni zgłaszamy my i matki, które doskonale wiedzą, jak rozwija się ich latorośl. Czy jest w stanie decydować o losach kraju? Na słowa Hołowni, że: „Trzeba obniżyć wiek wyborczy w Polsce do 16. roku życia”, redaktor Blanka Aleksowska odpowiada: „Nie, nie trzeba, wręcz nie należy. Pozdrawiam.”

  Drżymy na ten pomysł i pocieszamy się jedynie myślą, że obniżenie wieku wyborczego jest jedynie odwróceniem uwagi od afery z wiatrakami, którą żyje dzisiaj cały kraj.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap