back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Osoby odpowiedzialne za śmierć są w Polsce hołubione – mówi bratanek księdza Blachnickiego

  Prokuratura wszczyna postępowanie dotyczące śmierci księdza Blachnickiego. Cieszy fakt, że zbrodnie komunistyczne można jeszcze osądzić. Raczej nie ma wątpliwości, że ksiądz Blachnicki został otruty i nie ma wątpliwości, że przez osoby, które były mu bliskie. Otruty substancją toksyczną, która została wykryta w takcie badań przeprowadzonych nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech w drodze międzynarodowej pomocy prawnej, jak informuje IPN.

  Jakim trzeba być bydlakiem, aby zaprzyjaźnić się z osobą duchowną, a w efekcie pozbawić ją życia, bo to po wizycie małżeństwa Gontarczyk, współpracowników komunistycznej bezpieki, ksiądz zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Za swoje czyny Gontarczykowie dotychczas nie odpowiedzieli. Wręcz przeciwnie. Za swoje czyny byli chyba pośrednio wynagradzani, bo jak nazwać inaczej dotacje, które płynęły strumieniem z miasta stołecznego Warszawy dla pani Jolanty Lange, która wcześniej zwała się Gontarczyk, a która obecnie działa na rzecz osób LGBTQ. Dwa miliony złociszy powędrowało na konto Gontarczyk-Lange, która być może, a to wkrótce może stać się faktem, ma krew na rękach.

  Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro o rozpoczęci postępowania poinformował dzisiaj osobiście podczas konferencji prasowej. „Ks. Franciszek Blachnicki był kolejną ofiarą systemu komunistycznego, dlatego że prowadził piękną działalność duszpasterską. Jako charyzmatyczny kapłan trafiał do rzesz młodych ludzi. Był przez to postrzegany jako wielkie zagrożenie dla komunistów” – powiedział Zbigniew Ziobro podczas spotkania z dziennikarzami i dodał: „Ks. Blachnicki był wrogiem systemu komunistycznego i wroga postanowiono zlikwidować. Działalność agenturalna wokół ks. Blachnickiego jest również przedmiotem dalszych czynności procesowych”.

  Niestety nasze media opozycyjne ten fakt nie zainteresował. „Muszę przyznać ze hucpa, którą TVN urządził wraz z innymi postkomunistycznymi redakcjami na konferencji na temat zamordowania Ks Blachnickiego potwierdza wszystkie najgorsze przypuszczenia na ich temat” – napisał Tomasz Sakiewicz na Twitterze.

  Na ten dzień czekało wiele osób, bo ksiądz Blachnicki został otruty przez służby komunistyczne i winnego trzeba ukarać. Kto zlecił i kto wykonał wyrok trzeba koniecznie ustalić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap