back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Pan kierowca” promuje „babciowe”

  „Babciowe”, a dlaczego nie wujkowe, szwagrowe lub ciotczyne? 500+ to rozdawnictwo, to czym jest „babciowe”? Takie pytania stawiamy sobie od momentu, gdy Donald Tusk postanowił ogłosić kolejny punkt ze swojego programu. Trochę ręce nam opadają, bo jak się słucha Tuska, to ma się wrażenie, że po wygranych przez niego wyborach wszyscy będziemy piękni i bogaci. Jak będzie w istocie. Najprawdopodobniej tak, że Tusk ze swoich obietnic się wycofa twierdząc, że „piniędzy nie ma i nie będzie”.

  Ma jednak Tusk wielkich zwolenników swojego nowego programu socjalnego. Jednym z najzagorzalszych jest słynny kierowca Seicento, który zapewne zasili listy wyborcze Platformy Obywatelskiej. Rajdowiec Kościelniak, tak pisze na Twitterze: #Babciowe To realny program pomocy kobietom, które po urlopie macierzyńskim chcą wrócić do pracy. To nie jest licytacja z #RozdawnictwoPlus proponowanym przez PiS, lecz rzeczywisty i racjonalny program socjalny, w którym zyskuje obywatel i państwo, a nie partia.” Przyszły minister transportu nie odrobił lekcji z obietnic Tuska. Postanowił mu o tym przypomnieć Jan Artymowski ze Stronnictwa Demokratycznego. „panie kierowco, przecież Pana partia – Platforma Obywatelska obiecuje, także ustami swojego przewodniczącego, utrzymanie w pełni PiSowskiego #RozdawnictwoPlus” – napisał Artymowski w odpowiedzi na wpis „pana kierowcy”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap