back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pani Kasia narzeka na premiera

  Premier ruszył w trasę. Oczywiście jest te tour związany z kampanią wyborczą, ale dlaczego miałby nie być. To dobry czas, by przybliżyć Polakom osiągnięcia rządu. Wystawić się na krytykę, bo takiej nie sposób uniknąć na spotkaniach z Polakami. Nie każdy widzi same sukcesy są bowiem problemy, nad którymi rząd jeszcze pracuje, są i takie, o których się filozofom nie śniło, a skoro im nie, to i Morawieckiemu.

  My nie mamy z tym tourem problemu. Nie będziemy wytykać premierowi, że nie pracuje, bo od tego po pierwsze ma swój gabinet, po drugie wsłuchanie się w głosy Polaków, to także praca, nawet szlachetniejsza niż ta w zaciszu gabinet. Pani redaktor Kolenda-Zalewska z ma jednak z tym problem. „Rusza w trasę by zmieniać Polskę zamiast rządzić i zmieniać Polskę. Zastanawiam się kto rządzi???Premier non stop ma konferencje prasowe w ramach kampanii wyborczej.” – żali się Pani Kasia na TT. Internauci postanowili przypomnieć pani Kasi szczegół z życia innego premiera, Donalda Tuska. W komentarzu wkleili artykuł z Onet.pl, pod wymownym tytułem: „samoloty traktuje jak taksówki”. Wstęp do artkułu bierze się z publikacji „Wprost”, które wówczas napisało: „Trzy i pół roku w rządzie niemal nieustannie w samolocie między Gdańskiem a Warszawą. Weekendy długości od trzech i pół do czterech dni. Polski premier nawet kryzysami w państwie zarządza z Trójmiasta, a rządowe samoloty traktuje jak taksówki.

  Pani Kasiu, czy coś Pani zrozumiała?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap