back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pani Małgosiu! Prosimy nie wysyłać męża więcej po zakupy! Ma słabą pamięć i drogi do Biedronki nie mógł znaleźć

  Nasze żony nie zaryzykowałby wysłać nas po zakupy. Zapewne dobrze wiedzą, że znany jest nam tylko sklep osiedlowy, gdzie jest nasze ulubione piwko do meczu, ale ceny komercyjne. Inaczej jest z żoną Donalda Tuska. Pani Małgorzata lubi się wyręczyć mężem, bo ma do niego zaufanie i oszczędzać nie musi.

  W związku z powyższym pani Małgosia wysłała męża po cebulę i mięso na schabowe. Donek ochoczo pobiegł do osiedlowego. Pan ekspedientka z uwagi na brak opakowań zawinęła mięso w stare gazety i to stało się przyczynkiem do rewolucyjnego odkrycia Donka. Rozpakowując sprawunki z zastępczego opakowania Tusk zauważył, że jest to Gazetka Biedronki. Zapewne pomyślał, że osiedlowy markecik stał się franczyzą Biedronki. Wczytał się uważnie i szybko nagrał filmik w internecie, na którym narzekał na drożyznę. Nie zauważył biedaczysko, że Gazetka Biedronki była z 2012 roku i jest z lekka nieaktualna, a sklep nadal jest osiedlowym.

  Ludziska przerażone informacją Tuska pobiegły sprawdzić ceny w supermarketach. Jedna z internautek po Market Tour napisała, jak się ma cena schabu, który Tusk kupił za 21 PLN: „Polo Market: 14,99 zł Leclerc: 16,99 zł Kaufland: 13,99 zł Biedronka: 16,95 zł Dino: 17,99 zł”.

  Nas jednak bardziej zmartwiło nie to, że Tusk pomylił osiedlowego „krwiopijcę” z Biedronką. Nas bardziej martwi fakt, że szefowi największej opozycyjnej partii szwankuje pamięć. Nasze oko wypatrzyło, że w kuchni, gdzie Tusk nagrywał swój dramatyczny przekaz do społeczeństwa, szafki są opisane, co mogłoby wskazywać na początki niebezpiecznej choroby. Zauważył to także „Człowiek bóbr”, który w odpowiedzi na post Tuska zapytał: „A tak przy okazji – która redakcja użyczyła kuchni? No chyba, że ma Pan u siebie w domu szafkę opisaną „kubki”…”.

  Pani Małgosiu prosimy, niech pani więcej nie wysyła męża po zakupy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap