back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Patrioty i patrioci. Ochojskiej „instalacja nie wytrzymała”

  W taki pochmurny i deszczowy dzień nie trudno o nawracanie depresji po chwilowym jej ustępstwie. Poranną rozproszyła nam Małgorzata Kidawa Błońska, która wybrała się w podróż z Warszawy do Krakowa pociągiem PKP. Jechała sama w przedziale, który de facto był wagonem. Jak już pani Małgosia dojechała do celu informując internatów o trudach podróży nasza depresja zaczęła powracać. I w tym miejscu na scenę wchodzi pani Janina Ochojska, która postanawia swoim wpisem na Twitterze polepszyć nasz nastrój.

  Pani Jasia odniosła się w swoim wpisie do tweeta premiera Morawieckiego. Morawiecki napisał: „Donald Tusk mówił, że nie będzie: bezpiecznej granicy – jest, węgla – jest, gazu – jest, Patriotów – są”. Pani Janka na to: „1. Kłamstwo, 2 kłamstwo, 3. Kłamstwo, 4. Są, ale nie takim patriotyzmem zgodnym z etyką, 5. Mam nadzieję, że nie będzie. Ludzie nie głosujcie na PiS; kłamią”.

  Zatrzymajmy się na punkcie 4 jednego i drugiego wpisu. Premier Morawiecki miał na myśli amerykański system rakietowy ziemia -powietrze, a pani Janka kojarzy podobnie, jak Małgosia i definiuje patriotyzm polski w odniesieniu do wpisu premiera.

  Ludziska czytają i łapią się za głowę. „Ludzie zabierzcie jej internet” – woła „Człowiek bóbr” na TT. „Pani Janinie instalacja nie wytrzymała już jakiś czas temu. Trudno ją traktować poważnie.” – zauważa pan Grzegorz. „Byłoby to nawet śmieszne, gdyby nie koszt tego kabaretu i obciach na arenie międzynarodowej.” – ubolewa kolejny internauta.

  No fakt. Pani Jance „instalacja nie wytrzymała”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap