back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pedofilia wśród artystów. Hipokryzja i milczenie mediów

  Długo zbieraliśmy się do obejrzenia reportażu „Bagno”. Uznaliśmy jednak, że powinna to być pozycja obowiązkowa. Reportaż Mariusza Zielke traktuje o pedofilii wśród elit artystycznych. Nie ten wątek jednak najbardziej nas poruszył. Najbardziej wstrząsająca była znieczulica mediów, gdy autor próbował uzyskać u nich pomoc.

  Reportaż traktuje o znanym artyście polskim, który został oskarżony przez swoje ofiary o molestowanie. Ofiary nieletnie. Pan ten przez wiele lat dopuszczał się przestępstw na nieletnich, a umożliwiała mu to m.in. praca z dziećmi w „Tęczowy Music Box”. Mariusz Zielkie zebrał wiele świadectw tych zbrodni i próbował zainteresować tematem media takie, jak: onet.pl. Gazeta Wyborcza, Fakt, OKO.press. Od wszystkich się odbił. Jarosław Kurski z Gazety Wyborczej usłyszawszy o co chodzi, bardziej zainteresowany był tym, skąd Zielke wziął jego numer telefonu. Sekielski poinformował, że już się tematami pedofilii nie zajmuje i przekierował pana Mariusza do prawnika, który wsławił się tym, że brał kasę od przestępców seksualnych. Piotr Pacewicz z OKO.press tłumaczył, ze nie każdym tematem się można zająć. Redaktor Naczelny „Faktu” stwierdził, że pierwszy raz słyszy o istnieniu pedofila Krzysztofa S.

  Najbardziej wykrętną odpowiedź usłyszał Zielke od Bartosza Węglarczyka z Onet.pl. Ten bronił się tym, że onet.pl sprawę opisywał na łamach „Plejady”. „Plejada” to plotkarski portal i jak można z powagą traktować, to co pisze się na jej łamach. Szkoda, że Kurskiemu nie przyszło do głowy bronić się „Plotkiem”.

  Hipokryzja mediów level hard. Jak o księżach pedofilach pisać, to tak. Artystów tykać nie można, bo należą do elit związanych z opozycją. Jak powiedział Mariuszowi Zielke jeden z dziennikarzy „temat artystów pedofilów jest nieatrakcyjny”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fwgUAzHMQSE

  photo: https://www.youtube.com/watch?v=fwgUAzHMQSE

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap