back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Pierwsza rozsądna decyzja Schetyny – zamilkł, aby nie pogrążyć KO jeszcze bardziej

  Super Express chciał przeprowadzić wywiad z liderami dwóch największych ugrupowań politycznych – Jarosławem Kaczyńskim i Grzegorzem Schetyną. Dla obu przygotowany został ten sam zestaw pytań. (Nie)stety, przewodniczący KO odnowił odpowiedzi, bo poruszone w pytaniach kwestie nie przypadły mu do gustu.

  Wydaje nam się, że to pierwsza rozsądna decyzja Schetyny w czasie przedwyborczego wyścigu po głosy wyborców. Tak się jakoś magicznie składa, że ilekroć się odezwie, słupki lecą w dół. Podobno nie jeden mówił mu już dobitnie „Grzechu, milczenie jest złotem!!!”.

  Może właśnie na tym polegała obiecana przez Włodzimierza Czarzastego porada, która miał otrzymać „Grzegorz” dzwoniąc do niego? Pisaliśmy o tym kilka dni temu. Milczenie, nabranie wody w usta, trzymanie języka za zębami, zamknięcie buzi na kłódkę, zły zestaw pytań – zwał jak zwał, ale w przypadku Schetyny to faktycznie dobry krok. W końcu nie od dziś wiadomo, że primum non nocere!

  źródło: https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-grzegorz-schetyna-odmowil-wywiadu-nie-spodobaly-mu-sie-pytania-6433912366085761a

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap