back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Pijany” związek

  Ciężkie czasy idą. Jedni wykupują cukier, drudzy inwestują w whisky. Ci drudzy niestety z marnym skutkiem, bo na widnokręgu ZNP, która w płynny towar zainwestował, strata na 250 tysięcy złotych, co ujawniły sprawozdania. Na dodatek przez miłośnikiem whisky Broniarzem sprawy sądowe, które do przyjemnych nie należą.

  Co kierowało panem Broniarzem, by zainwestować w alkohol zwany „płynem na myszach”, możemy się tylko domyślać. Zatem domyślamy się, że przy piątej szklaneczce wpadł na pomysł rodem z bajki o pomysłowym Dobromirze. Po co wywalać prywatną kasę na płyn, który cieszy gardło, a tani nie jest, jak można za pieniądze składkowe nauczycieli zainwestować w alkohol i zaoszczędzić na przyjemności. I tak powstał deal z firmą Stilnovosti.

  Stilnovosti oferuje inwestycje w beczki whisky. Ty dajesz kasę, a oni zapewniają towar i przechowują go, jeśli sam nie masz gdzie składować. Im whisky starsza tym droższa, zatem po kilku latach inwestor może cieszyć się sporym zarobkiem, ale nie ZNP. ZNP z roku na rok traciła na inwestycji.

  Może pan Broniarz zaczerpywał z beczek, dolewał wody, a zatem wartość płynu malała? Może to Stilnovosti postanowiło przekręcić ZNP? Teraz toczy się postępowanie prokuratorskie przeciwko Stilnovosti, gdzie ZNP ma status pokrzywdzonego, ale na wyjaśnienie przyjdzie pewnie chwilę poczekać.

  Sami związkowcy czują się z ujawnionym faktem trochę nieswojo. Jeden z członków związku dla Wirtualnej Polski, która opisała inwestycję ZNP, mówi: „Pomysł inwestowania w alkohol ze strony nauczycielskiego związku jest kuriozalny. A gdy do tego dodamy, że na tej inwestycji straciliśmy pieniądze zamiast zarobić, można się załamać nad głupotą niektórych”.

  Związkowcy czują się nieswojo, a pan Broniarz pewnie „trzeźwieje” po ujawnieniu przez WP sensacyjnych inwestycji ZNP.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wp.pl

  photo: twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap