back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Piłkarskie dno

  Co mieli w głowach menadżerowie FC Barcelony, by dać się podejść ruskiemu bukmacherowi? Filmik z dwoma piłkarzami Barcelony: Balde i Roberto, którzy dziękują ruskim kibicom za wsparcie i oczekują, że w niedługim czasie się zobaczą, robi od wczoraj furorę w internecie. Furora, to może niezbyt oczywiste określenie. Filmik wywołuje oburzenie. Oburzenie w Polsce, ale czy Hiszpanie także czują się z tym faktem zniesmaczeni? Tomasz Włodarczyk z Meczyków, który obecnie jest w stolicy Katalonii nie zauważa, by film poruszył kibiców Barcelony. Im dalej od wojny, tym większe umniejszanie konfliktu. Nas jednak filmik bardzo porusza i rozważamy brak kibicowania Barcelonie mimo, że gra w niej nasz najlepszy napastnik. Nie będziemy siedzieli na jednej ławce z ruskimi kibicami.

  Polski świat piłkarski komentuje fatalne nagranie. Jakub Kręcidło z Canal + pisze na TT: „To, że w czasie wojny powstał, jest skandalem, podobnie jak i to, że Barça dalej jest sponsorowana przez rosyjskiego bukmachera. Smutno na to patrzeć.” „12 mln euro to sporo, zwłaszcza w kryzysie finansowym jakim jest Barcelona. Nie zmienia to jednak faktu, że sama dalsza współpraca z bukmacherem założonym przez naprawdę strasznych rosyjskich gangsterów jest obrzydliwa. Ten film to natomiast hańba i obrzydliwość. Wstyd.” – to słowa Bartosza Burzyńskiego z Shark Agency. „Trochę się mi odechciało dziś iść na mecz. Banda kretynów. Rozumiem, że na media day każdy dziennikarz – także z Rosji – może poprosić o pozdrowienia dla widzów, ale od tego jest rzecznik, żeby interweniować. Na inteligencję piłkarzy z założenia nie liczę.” – rozważał Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego, a Tomasz Ćwiąkała z Canal+ pyta: „Czy w tym klubie ktoś w ogóle myśli? W tej sytuacji raczej nikt się nie zasłoni brakiem działu compliance. Dno.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap