back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Po prostu „BUM”

  Czasami trzeba uprzedzać wydarzenia, bo można się na tym mocno przejechać. Jak się coś lub kogoś krytykuje, to trzeba znać wszystkie fakty, bo można zostać rozjechanym jak czołgiem. Komentatorzy rzeczywistości w mediach społecznościowych, a także dziennikarze uwielbiają jednak strzelać sobie w kolano, bo ich wiedza lub wiara płata im figla.

  Stanisław Żerko, polski historyk i niemcoznawca, jak podaje „Wikipedia” często komentuje w mediach społecznościowych wszystko, co wzbudza jego ciekawość. Dowala a to jednym a to drugim i niestety czasami naraża się na śmieszność, jak w przypadku wczorajszego wpisu na Twitterze. Pan Stanisław pochwalił się faktem, że z uwagą śledzi Dziennik Telewizyjny i pisze: „Dziennik Telewizyjny połączył sytuację na granicy z Białorusią z aresztowaniem Sławomira Nowaka (był fragment nagrania, jak go prowadzą policjanci).” Szanujemy spostrzegawczość, szanujemy wybór mediów, bo jak się okazuje pan Żerko nie znalazł już czasu na Fakty TVN. Wiedzę pana Żerko postanowił zatem uzupełnić obserwujący profil pana Stasia internauta i tak skomentował jego wpis: „Tymczasem w Faktach TVN ani słowa o dzisiejszym oświadczeniu Frontexu. W którym dziękują Polsce za współpracę.” Mówisz-masz, chciałoby się powiedzieć.

  Pani Monika Olejnik, też słabo przygotowała się, gdy zapraszała do „Kropki nad i” swojego gościa, którym był prof. Krzysztof Simon. Po histerycznych występach posłanki Piekarskiej podczas debaty sejmowej, kiedy wrzeszczała, gdzie są dzieci migrantów, przyszła kolej na histerię pani Moniki. Ta licząc na „poprawną” odpowiedź swojego gościa próbowała zachęcić go do do współczucia dla nielegalnych migrantów, którzy ponoć topią się na bagnach. Nie takiej jednak odpowiedzi oczekiwała. Profesor Simon odpowiedział natrętnej dziennikarce: „Niech przejdą przejściem granicznym, dlaczego idą przez bagna? Jest przejście graniczne. Ja przekraczałem np. w Terespolu i Włodawie”.

  Pan Żerko już wie, że Frontex pochwalił działania naszych służb, jeśli zainspirował się komentarzem internauty. Pani Olejnik już nigdy do swojego programu nie zaprosi profesora Simona, bo jak skomentował ten wywiad europoseł Dominik Tarczyński, było to „BUM”. Nic dodać nic ująć po prostu BUM.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:twitter.com/Dominik Tarczyński

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap