back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Podprowadzona obietnica

  Nie ma to jak przywłaszczyć sobie cudzy pomysł. Przywłaszczyć i próbować zbić na tym kapitał. Jeszcze lepiej, jak się tym cudzym pomysłem ukrywa brak spełnienia obietnic ze swojego programu wyborczego, którym mamiło się Polaków. Nie będzie bowiem kwoty wolnej od podatku w wysokości 60 tysięcy, ale będzie 800 + od nowego roku, co szumnie dzisiaj zapowiedziała Koalicja Obywatelska.

  Koalicja Obywatelska zapomniała, że te 800+, którym się tak bardzo dzisiaj chwalą, to pomysł, obietnica Prawa i Sprawiedliwości. Oni zapomnieli, ale nie zapomnieli internauci. „Czekam aż D. Tusk pochwali się, że dla rodziny wielodzietnej podwyżka do 800+ to nawet więcej niż korzyści z kwoty wolnej 60 tysięcy” – napisał na platformie „X” Janusz Cieszyński. „A to nie jest aby pisowskie rozdawnictwo i hodowanie patologii? Nie należy już rozdawać talonów na żywność i kartek na buty dla dzieci, bo przecież hołota przepije?” – zastanawia się profesor Stanisław Żerko. „Tak! Konkret! Wszyscy wiemy, że to projekt Ewy Kopacz, który teraz po odzyskaniu władzy uda się wprowadzić! Serio – myślałem że są jakieś granice bezczelności, ale jednak nie…” – zauważa Człowiek Bóbr.

  Mięsko dla elektoratu zostało rzucone i być może za chwilkę emeryci zapomną o swych dodatkowych emeryturach, a przedsiębiorcy o dobrowolnym ZUS.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap