back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Podwyżki dla polityków. Czekamy na reprymendę Tuska dla włodarzy miast

  Dwa dni internet rozgrzany był do czerwoności domniemanymi podwyżkami dla polityków. Ci, którzy mieli choć odrobinę oleju w głowie, wiedzieli, że nigdy do tego nie dojdzie. Wystarczyło posłuchać polityków partii rządzącej. Premier Mateusz Morawiecki w „Gościu Wiadomości” Polsat News powiedział: czas, w którym żyjemy, to czas szczególnej odpowiedzialności po stronie polityków i po stronie rządu. Dlatego podjęliśmy decyzję, że w stosownych ustawach wprowadzimy takie poprawki, żeby podwyżek teraz nie było”. W podobnym tonie wypowiadał się Jarosław Kaczyński. „Jestem zdecydowanym przeciwnikiem podwyżek dla polityków. To temat rzucony przez naszych przeciwników, aby znów podburzać opinię publiczną przeciw rządowi oraz Prawu i Sprawiedliwości.” – powiedział Kaczyński zapytany przez PAP.


  Borys Budka w dzisiejszym programie „Tłit” chwalił się Redaktorowi Wróblewskiemu, że brak podwyżek, to efekt reprymendy od Donalda Tuska. Chwali się też w osobistym wpisie na TT: „Dziś rano mówiłem, że Jarosław Kaczyński, po reprymendzie od Donalda Tuska wycofa się z planowanych podwyżek dla władzy. Nie sądziłem jednak, że stanie się to tak szybko”. Ten wpis zrobił nam dzień, tym bardziej, że śledząc „ryneczek” polityczny, doskonale zdajemy sobie sprawę, że Jarosław Kaczyński kompletnie nie czuje strachu przed Tuskiem. Tuskowy wczorajszy filmik, który stał się przedmiotem kpin, Kaczyński uznaje jako dobrze odrobioną lekcję u p. Jachiry, którą odbył Tusk. Mimo, że Budka żyje w swojej bańce wiary w moc sprawczą Tuska, wyprostować mu wiedzę postanowił poseł PiS Jan Mosiński: Pośle Budka czy ktoś z polityków PiS twierdził, że chcemy dać podwyżki parlamentarzystom? Czy to raczej wasz, polityczny i tandetny w zamiarze bełkot na ten temat?”.

  Jeśli wg Budki Tuska ma taką magiczną moc, to może sprawiłby, aby włodarze miast związani z PO przestali pompować sobie pensje, bo źle to wygląda.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wp.pl, twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap