back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  POL’and’Rock czy HEJT’and’Rock?

  Artystycznie dla nas Jerzy Owsiak się dzisiaj skończył. Skończył się za przyczyną upolitycznienia świetnego festiwalu muzycznego, który przez lata firmował swoim nazwiskiem. Gdyby przyszło do głowy naszych latoroślom zaszczycić swoją osobą przyszłe edycje nie będziemy rekomendowali, choć sami w młodości co roku podpisywaliśmy listę obecności na tej imprezie. Była to dla nas co roku konieczny przystanek podczas wakacyjnych uciech.

  Dziś na organizowanym przez Owsiaka evencie góruje polityka i indoktrynacja młodzieży. Przed laty w namiotach tematycznych pomiędzy koncertami można było spotkać ciekawego pisarza, psychologa, terapeutę czy sportowca. Bywali i bywają politycy z tym, że przed laty, spotkanie przedstawiciela klasy politycznej z młodzieżą miało na celu przedstawienie ich jako zwyczajnych ludzi, którzy mają życie osobiste i pasje i niczym się od reszty rodaków nie różnią. Od kilku lat zapraszani do miasteczka politycy mają za zadanie wzniecić nienawiść młodzieży do ich konkurentów politycznych. Warto też nadmienić, że Owsiak zaprasza wyłącznie polityków partii opozycyjnych.

  Tolerowanie przez Owsiaka występów nawołujących do agresywnych zachowań, to absolutny skandal. Bo czymże innym jest występ rapera, który ze sceny wykrzykuje hasło 8 gwiazdek i zachęca do tego młodą publiczność. Oburzony Owsiak wykrzykuje ze sceny, że nikt mu nie będzie mówił, jakie słowa mają wybrzmiewać z estrady, gdy na niestosowność rapera postanowił zareagować wojewoda. Pytamy zatem Owsiaka, czy w porównywalny sposób tolerowałby słowa „Je**ć Żyda” lub „Je**ć Pedała”, które mogłyby paść ze sceny.

  Mowa nienawiści, którą toleruje Owsiak powoduje jednak odwrotny skutek od zamierzonego. Internauci nie kryją swojego oburzenia. Redaktor Naczelny Super Expressu, Sławomir Jastrzębowski pisze na twitterowym koncie: „Moje wsparcie dla WOŚP dobiegło końca. Dziękuję za uwagę”. DJ i radiowiec Bartosz Piekarski dodaje: „To jest chore… i to kto? Łona… Kiedyś miałem go za jednego z mądrzejszych w tym całym rap biznesie… Taki właśnie „festiwal miłości i tolerancji” organizuje pan Owsiak… W rzeczywistości to pełen nienawiści i indoktrynacji spęd „owsiakowej” sekty.”.

  Panie Owsiak! czas zmienić nazwę imprezy z POL’and’ROCK na HEJT’and’ROCK.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twtter.com
  photo by: PAP/Gniewomir Lubczyk

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap