back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Polska przyzwoitość. Brawo Cezary Kulesza!

  „Przyzwoitość to postawa zgodna z obowiązującymi zasadami etycznymi i moralnymi; porządność, uczciwość, solidność” – to definicja „przyzwoitości” zgodnie ze Słownikiem Języka Polskiego. Może należałoby podkreślić „Polskiego”, bo może w tym słownikiem, który stoi na półce u Prezydenta Zełenskiego jest słownik „Niemiecki”, w którym słowo „Przyzwoitość” zostało pominięte.

  Definicję przyzwoitości warto przypomnieć w kontekście ostatnich wydarzeń z udziałem Zełenskiego: bratanie się z Niemcami, wpływanie na polską kampanię wyborcza, zaskarżanie Polskie za brak możliwości transportu ukraińskiego zboża, oklaskiwanie w parlamencie kanadyjskim niemieckiego nazisty.

  Inaczej jest z Polakami. Oni nadal wspierają walczącą Ukrainę. Pamiętają o napaści Rosjan na naszego sąsiada. Mimo postawy Zełenskiego, nadal stoją po stronie Ukrainy. Cezary Kulesza, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej pisze dzisiaj na TT: „Z zaskoczeniem przyjąłem wczorajsze oświadczenie Komitetu Wykonawczego UEFA. Jeśli rosyjskie drużyny narodowe zostaną dopuszczone do rozgrywek nasze reprezentacje narodowe nie będą z nimi rywalizować. To jedyna słuszna decyzja”.

  Mimo, że Prezydentowi Zełenskiemu przyzwoitości zabrakło, my swoją nadal mamy. Brawo Cezary Kulesza!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap