środa, 28 lutego, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Poseł tępak

  „Jak? Powiedzcie mi jak można było głosować na takiego tępaka????” – napisał Człowiek Bóbr na platformie „X”. O kim mowa? Właściwie znalazłoby się kilku kandydatów, ale największym tępakiem w nowym parlamencie będzie niewątpliwie Michał Kołodziejczak. Ten do niedawna lider Agrounii, dziś jest posłem Koalicji Obywatelskiej zapewne z większymi aspiracjami.

  Kołodziejczak zaproszony do RMF FM kompromitował się raz za razem. Podziwiamy cierpliwość i profesjonalizm redaktora Mazurka. Kołodziejczak zapytany o to, czy wiem czym jest Zgromadzenie Narodowe odpowiedział: „A może nie wiem”. Redaktor Mazurek nie wybuchnął śmiechem, ale my już tak, bo pytanie to była zadane nowemu posłowi z uwagi na fakt, że zapowiada on postawienie Prezydenta Andrzeja Dudy przed Trybunałem Stanu i wiedza o szablach, które są potrzebne do tego, aby stało się to faktem są niewystarczające. Później było tylko gorzej. Co pytanie, to większy blamaż Kołodziejczaka.

  Zastanawiamy się, czy rozmowy Kołodziejczaka z Mazurkiem słuchali Ci, którzy postawili krzyżyk przy jego nazwisku? Chcemy być dalecy od sądzenia, że są podobnymi „tępakami”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com/rmf fm

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap