back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Poseł z dziurą w mózgu

  Co trzeba mieć we łbie, aby tatuować sobie na czole 8 gwiazdek. Zwłaszcza jak się jest posłem na Sejm RP. Zdjęcie posła Miszalskiego z tym odkrywczym hasłem krąży po internecie i uczestnicy wirtualnej przestrzeni zastanawiają się, czy poseł Miszalski został naznaczony, będąc gościem weselnym redaktora Czuchnowskiego z Gazety Wyborczej. Ten ostatni wypowiedział sakramentalne „tak” i urządził bibę weselną, gdzie sala zabaw była udekorowana plakatami z tym samym hasłem, które znalazło się na czole Miszalskiego.

  Tak internet reaguje na oba happeningi. „Poznajcie posła PO Aleksandra Miszalskiego, szefa regionalnych struktur partii w Małopolsce. Zdaje się, że wraca z wesela pp Czuchnowskich” – zastanawia się Rafał Ziemkiewicz na TT. „Ślub dziennikarza GW pokazuje, że jest gorzej niż mogłoby się wydawać. Je…e PiS-u zastąpiło wykorzenionej części społeczeństwa, w tym szczególnie mediom, religię. Feuerbach by tego nie przewidział” – pisze Wiktor Świetlik. „Żeby napisać sobie na czole symbol oznaczający „je**ć PiS”, to naprawdę trzeba mieć szambo zamiast mózgu. To też pokazuje jakiego pokroju ludzie brylują w Platformie. Jaka to jest z jednej strony hejterska szczujnia, a z drugiej strony jakie to są chamskie prymitywy…” – zauważa Jacek Piekara. „Najwybitniejsi przedstawiciele „elit IIIRP”. Dziwne, że nie było hasła „Wypier.. ć!” Psychiatria jest w takich przypadkach bezradna” – martwi się Jacek Łęski.

  My podpowiadamy panu posłowi Miszalskiemu, by przeniósł ten napis na organ znajdujący się pomiędzy nogami. Będzie to bardziej spektakularne i naprawdę zrobi wrażenie w internecie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap