back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Prawy prosty ministra Wąsika. Sikorski kasuje wpis

  Radosław Sikorski, to dla nas polityczne zero. Niestety zasłużył na takie miano, bo byłemu ministrowi nie wypada popełniać gaf, czy to we wpisach w mediach społecznościowych, czy to w wypowiedziach dla mediów. Byłemu polskiemu ministrowi nie wypada stać się gwiazdą ruskich mediów. Nie wypada, by jego wpisy były narzędziem dla ruskich polityków.

  Radosławowi Sikorskiemu, jako byłemu ministrowi nie wypada także siadać do komputera i komentować wpisów w mediach społecznościowych, gdy się nie jest w pełni przytomnym. Taką sytuację mogą szybko wykorzystać inni uczestnicy tychże mediów. Tak było w przypadku pewnego dialogu Radzia z ministrem Maciejem Wąsikiem. Na Twitterze Radosław Sikorski zapytał ministra Wąsika: „Panie Ministrze Maciej Wąsik, czy to Pan kazał pięcioro funkcjonariuszom CBA obstawiać moją kamienicę celem wręczenia mi pisma, by zdążyć do wieczornych Wiadomości TVP z informacją…”. Długo nie musiał czekać na odpowiedź. Minister Wąsik uznał, że byłemu ministrowi Sikorskiemu wypada odpowiedzieć niezwłocznie, a odpowiedź ta brzmiała: „Proszę nie oceniać swoją miarą, a poza tym: 1) pięciorgu, a nie pięcioro 2) należy wpisać kamienicę do oświadczenia majątkowego 3) gdyby się Pan bardziej interesował sprawami polskimi, a nie ZEA, wiedziałby Pan, że nadzoruję Straż Pożarną, a nie CBA. Od 2019 r.”.

  To była piękna prawa prosta ministra Wąsika. Tak bolesna, że Sikorski postanowił swój wpis skasować, ale my przechowamy go dla potomności.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap