back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Prawdą w opozycję

  No to zaorane. Właściwie to zaorała posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira. W swojej wczorajszej wypowiedzi nowo wybrana posłanka w krótkich, żołnierskich słowach nakreśliła nam, jaka jest opozycja. Otóż ona jest zła. Ameryki, to posłanka Jachira nie odkryła. Zacznijmy od samej posłanki. Jaka ma bowiem być opozycja jeśli posiłkuje się pseudo celebrytami takimi, jak pani Klaudia. Jak króciutka musi być ławka naszej opozycji, skoro na jej listach wyborczych znajduje się miejsce dla Klaudii Jachiry.

  Dalej pani posłanka krytykuje wyborców opozycji. Są oni bowiem frajerami, bo to oni swoimi nietrafionymi wyborami ugruntowują pozycję tej marnej drużynki. My byśmy tak dalece się nie posunęli. Jednak posłanka Jachira lepiej zna swoich kolegów „po fachu” i jej rozżalenie na elektorat może być uzasadniony. Groźne jest tylko to, że wyborcy zapamiętają apel pani Jachiry i za te 3,5 roku nie zmarnują swojego cennego głosu wskazując na jakiegokolwiek posła opozycji.

  Posłanka żali się także, że wyborcy nie dają wskazówek ich reprezentantom. Pani posłanko, wyborca wrzucając swój głos do urny zapewne zapoznał się z programem wyborczym kandydata i jego partii. Jeśli ten program był tylko na potrzeby kampanii, to nie należy teraz łajać wyborców, a za oszustwo programowe przeprosić. Bo czy wyborca ma teraz podpowiedzieć pani Kidawie, jak ma wygrać wybory? Teraz, gdy kandydatka ma 3% poparcia? Czemu z tej możliwości nie skorzystała na poziomie chociażby 20%.

  Możemy przyklasnąć posłance Jachirze, ale jej przyszłość widzimy raczej w czarnych barwach. Za swoją prawdomówność może być bowiem srogo ukarana i przez władze ugrupowania i przez elektorat, co zauważyła nawet rzeczniczka Lewicy. Na chwilę obecną zapewne czeka posłankę ostracyzm i samotne konsumpcje przy stoliku w stołówce sejmowej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap